PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9043}
7,5 2 614
ocen
7,5 10 1 2614
Marzyciele, czyli potęga wyobraźni
powrót do forum filmu Marzyciele, czyli potęga wyobraźni

Film mi się szalenie podobał, choć jest raczej dla tych nadmiernie sentymentalnych. Ładnie gra na emocjach związanych z dzieciństwem - jakie to były sielskie i anielskie czasy, gdy jeszcze miało się marzenia i inne takie. Ale film wybitnie cukierkowy nie jest, a te marzenia to dla bohaterów odskocznia od dość przykrego prawdziwego życia. No i gra tu Elijah Wood - ładnych parę lat przed zostaniem Frodem, niby dzieciak, ale ma coś w sobie, co predysponuje go do zostania świetnym aktorem. Gra też Tom Hanks, niewymieniony, o dziwo, w napisach. Trochę dramat, trochę film przygodowy, trochę kino familijne. Szkoda, że niespecjanie znany.

slavosky

hej a gdzie go widziales? bo sam go szukam bezskutecznie...

Glorfindel

Hehe a ja dobrze wiem, gdzie ten film można znaleźć. Fantastyczny filmik. Jeden z moich ulubionych.

Pozdrawiam

HE_MAN

:O
Hej, to wrzuc mi wiadomosc, bede wdzieczny...
glorfind@poczta.onet.pl

Glorfindel

hej Heman! Pomoz poszukiwaczom i podziel sie wiedza nt dostepnosci powyzszego filmu plis.

ocenił(a) film na 8
Glorfindel

a ja wstałam specjalnie o 8 rano w niedzielę żeby go zobaczyć, bo gra w nim Elijah! I z wypowiedzią dotyczącą opini o owym filmie się w zuepłności zgadzam :)

ocenił(a) film na 8
Groszuuua

Nie powiedziałbym, że to mitologizowanie dzieciństwa. To piękny, choć chwilami brutalny film o marzeniach i pragnieniach, które mogą się spełnić.

ocenił(a) film na 9
Glorfindel

WWW.GOOGLE.COM !!! Chyba nie wiecie co to jest ? Jaki problem wpisac Radio Flyer torrent i pobrac przez BitComet.

slavosky

Film można pobrać choćby stąd:
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=289116&highlight=radio+flyer

ocenił(a) film na 9
Darkblast

<3
Szukalem tego filmu od dawien dawna ale ciezko bylo go znalesc.

Film jest po prostu fantastyczny... pierwszy raz go ogladalem majac chyba 6 lat w 1995 i to jeszcze po ang nie rozumiejac ni w zab zadnego slowa ale pamietalem go do dzis i teraz ciesze sie ze moglem go zobaczyc ponownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones