PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34199}

Marzyciele

The Dreamers
7,2 65 345
ocen
7,2 10 1 65345
6,5 16
ocen krytyków
Marzyciele
powrót do forum filmu Marzyciele

I utrzymanie się na tej krawędzi , asekuracja przed wpadnięciem w przepaść jest tutaj mistrzostwem. Niektórych jednak może zniesmaczyć, ale ja do tych ludzi nie należę. Na początku myślałam, że naprawdę te rodzeństwo ze sobą sypia, jednak, gdy okazało się, że są poprostu tam swobodni względem siebie zmieniłam zdanie. To przepiękne oddanie, miłość, przywiązanie i wzajemny szacunek, oraz ideały. 8/10

helvetti

a czytałaś książkę? film był soft w porównaniu z książką.
Ale bardzo mi się spodobał. W końcu nie chodzi o seks w tym filmie, tylko o coś więcej jak już wspominałaś.

ocenił(a) film na 8
charlize_9

Nie czytałam książki, nie słysząłam w ogóle o niej. Ale jeżeli chodzi o książki to preferuje styl Stephena Kinga , a ta zapewne do nich nie należy ^^ odmienny gust filmowy o książkowy:P

helvetti

na podstawie jakiej ksiazki jest ten film?? próbowałam znaleźć ale nie wyszło.

Marysia91

Książka pod takim samym tytułem jak film "Marzyciele" (autor: Adair Gilbert). Miłego czytania :)

charlize_9

dzieki jestem wdzięczna.
włąśnie sprawdziłam i podobno są 4 sztuki w całej polsce(przynajmniej w empiku) wiec trzeba sie troche postarać:)

ocenił(a) film na 8
Marysia91

Na Allegro właśnie sprawdzałam... jest tam pare egzemplarzy, gdyby Empik nie wypalił . pozdrawiam :)

Marysia91

jeszcze radzę obejść okoliczne biblioteki, chyba że książkę koniecznie chcesz na własność

charlize_9

gdzie na allegro?? chyba jestem kiepska w te klocki bo nie moge nic tam znaleźć. a jeśli chodzi o empik to mają mi przywiezc z gdańska:)

ocenił(a) film na 8
Marysia91

http://www.allegro.pl/search.php?string=marzyciele


tu masz link :P

ocenił(a) film na 6
helvetti

Książkę kupiłam w Krakowie w Skupie Tanich Książek za całe 7,50zł. Jest nowa i z tego co pamiętam, było tam ich jeszcze sporo.
Co ciekawe, originalny tytuł książki to nie "The Dreamers", ale "The Holy Innocents".
Filmu niestety jeszcze nie widziłam.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ellen_merigold

Na jakiej ulicy w Krakowie znajduje sie skup tanich ksiązek?

ocenił(a) film na 10
jamesbond007

Znalazłem ,jest na Grodzkiej , na przeciwko baru mlecznego. Zostały jeszcze 3 egzemplaże , gdyby ktoś był zainteresowany...

Marysia91

haa mary :*

bardzo dobrze że znalazłaś.


skończyłam wczoraj,teraz chce obejrzeć film.mam nadzieje że oddaje klimat książki

użytkownik usunięty
gandzia_3

To te relacje siostra-brat w okolicach intymnych mogły byc bardziej hardkorowe niz w filmie?!

ocenił(a) film na 8
helvetti

Historia mnie ani nie zbulwersowała ani nie zachwyciła, być może to wina Michaela Pitta którego wyraz twarzy poprostu mnie denerwował.
Jest jeden ogromny plus tego film - scenografia. Mieszkanie w którym się to wszytko dzieje jest poprostu jak ze snu. Przypomina mi trochę labirynt, zagadkową, magiczną przestrzeń. Urządzone jest rewelacyjnie i jak dla mnie jedno z najpiękniejszych filmowych wnętrz. Podobają mi się same aranżacje jak i jego układ - zagadkowy, z ukrytymi pokojami gdzie można natknąć się na tajemnice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones