PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34199}

Marzyciele

The Dreamers
7,2 65 329
ocen
7,2 10 1 65329
6,5 16
ocen krytyków
Marzyciele
powrót do forum filmu Marzyciele

Film w filmie.

użytkownik usunięty

W "Marzycielach" co jakiś czas pojawią się urywki starych filmów. Rozpoznałam prawie wszystkie, tylko z jednym nie umiem sobie poradzić. Czy ktoś wie co to za film, w którym dziewczyna kilka razy stacza się z górki i wpada do wody? W "Marzycielach" pojawia się chyba pod koniec. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

ocenił(a) film na 9

Nie oglądałem tego konkretnego filmu, ale jestem przekonany, że ta dziewczyna staczająca się do wody to Pippi Pończoszanka.

mouchette.

użytkownik usunięty
reer

dzięki :)

nie ma sprawy ;)

ocenił(a) film na 8
reer

:)

ocenił(a) film na 8

Niestety nie znam starych filmów, ale chciałabym poznać i chętnie obejrzałabym te, których fragmenty pojawiają się w Marzycielach, czy mogłabyś podać tytuły pozostałych? Dziękuję.

użytkownik usunięty
imadzianejszyn

Ojej, musiałabym sobie włączyć Marzycieli jeszcze raz, ogladałam już jakiś czas temu. Na szybko przypominam sobie "Freaks" Toda Browninga, "Amatorski Gang" Godarda, "Światła wielkiego miasta" Chaplina, "Blond Venus" Josefa von Sternberga, na pewno był jakiś film Bustera Keatona. To tak z pamieci, gdy sobie odswieżę Marzycieli to dopiszę :)

ocenił(a) film na 8

Ojej, oczywiście jak zawsze nie spojrzałam na daty postów i odkopałam wątek z innej epoki niemalże... Zrozumiałe, że nie pamiętasz ;) Tym bardziej dziękuję za odpowiedź!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones