PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765149}
6,3 462
oceny
6,3 10 1 462
Masaryk
powrót do forum filmu Masaryk

Zawsze sie umieli ustawic,filmy ciekawe (o nich) :Kryptonim HHhH,Anthropoid,wcale niezla Skode maja,kraj oddali Niemcom bez wystrzalu(PEWNO SIE DOGADALI).Takie nic a cfane,zawsze obslizgli byli.
A co do filmu to chetnie obejrze,czuje ze sie nie zawiode.Ps, wiecie ze w Czechach jest najwiecej ateistow w Europie

buczzzz

To ciekawi ludzie z fantastycznym dystansem do siebie i życia, na pewno to nie jest, jak napisałeś, obślizgły naród. I na dobrym kinie i Skodzie nie kończą się osiągnięcia Czechów. Natomiast nie jest prawdą, że Czechosłowacy oddali z uśmiechem na ustach kraj Niemcom. Działał tam dość sprawnie ruch oporu.

ocenił(a) film na 6
buczzzz

Bo nie żyją historią jak my tylko pracują ciężko na przyszłość, Nie szukają Janka jelenie który za nich wszystko zrobi. Potrafią się ustawić bo nie są chciwymi egoistycznymi cwaniakami i planują przyszłość swojego kraju. A u nas wszystko odwrotnie jak u nich, i sprzedamy nawet swoja matkę za odpowiednią kwotę. Z tego słyniemy.

ocenił(a) film na 6
XPIHb

Tak, tak i dlatego w 1990 byli znacznie bogatsi od nas a teraz dystans już jest niewielki. To pałowanie do Czechów zawsze mnie fascynowało - wielcy ateiści wierzący we wróżki i jasnowidzów a na koniec nie odbierający nawet prochów swoich bliskich ze zakładów pogrzebowych aby zaoszczędzić nieco pieniędzy. A to nie bycie chciwymi egoistycznymi cwaniakami już mnie rozpierdziela - może wypadałoby poczytać z jakim zapałem obrzuca tam się błotem polskie produkty spożywcze bo wygrywają konkurencję. Ba - nawet premier Czech mówił o polskiej kiełbasie - nie jem tego gówna.

buczzzz

Produkcja filmowa, to akurat ich najmocniejsza strona (Trup w każdej szafie i wiele innych). Czesi. to naród dumny, tak jak my mający oczy, uszy po pięć palców, więc nazywanie go "zawsze obslizgli" raczej świadczy o naszych (a więc i twoich buzzzz) głębokich kompleksach. Poza tym, uważam że myślenie protestanckie ma większą przyszłość niż myślenie katolickie które przypomina czasem "jedynie słuszną myśl" minionego szczęśliwie okresu.

voleon

Bez przesady z tą rzekomą "mocną " Czeską produkcją filmową.
Ja osobiście wole polskie filmy , przynajmniej w większości wiadomo o co w nich chodzi.
A tak w ogule to mam wrażenie że Czesi są dla nas śmieszni a chcieli by być poważni.

buczzzz

dawno takich bezmyślnych idiotyzmów nie czytałem, no chyba że ktoś by zacytował międlara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones