PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011967}

Maskarada

Mascarade
6,2 1 406
ocen
6,2 10 1 1406
6,2 6
ocen krytyków
Maskarada
powrót do forum filmu Maskarada

Ciekawy

ocenił(a) film na 7

Film pokazuje różne warstwy społeczne, różne spojrzenie na świat i to czym kierują się ludzie podejmując decyzje w swoim życiu. Dla mnie wszyscy bohaterowie to czarne charaktery, a to co boli najbardziej to fakt, że faceci oberwali w tym filmie najmocniej :) widzę to dużą niesprawiedliwość i nie rozumiem tego podejścia. Nie było w tych związkach ludzi bez winy. Jesteśmy wolnymi osobami, a tu nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Miejscami snobistyczni bogacze byli ofiarami, nawet wydawać się mogło większymi niż ludzie których wykorzystywali. Podoba mi się przesłanie, rodzina jest najważniejsza, a burzliwa miłość rzadko kiedy jest tą najlepszą miłością :)

ocenił(a) film na 8
ajuzo

Być może zostało tak pokazane,bo jednak mizoginizm nadal ma się dobrze niestety.

Martucha321

A możesz mi wytłumaczyć co jedno z drugim ma wspólnego?

ocenił(a) film na 9
Martucha321

XDD Jak ja uwielbiam te pseudo feministki, ktore piszczą o mizoginizmie, jak tylko porusza się temat problemow mężczyzn. Podstawą feminizmu jest rowność obu płci, nie gloryfikowanie jednej i deptanie drugiej. Mężczyźni też mają problemy i bywają pokrzywdzeni, tak jak zdarzają się złe kobiety, ktore na nich żerują, wykorzystują i oszukują, dla własnych korzyści - tak, jak w tym filmie. Ciekawe, że jak robi się filmy o tym, jak mężczyźni krzywdzili kobiety, nikt nie mowi o mizoandryzmie, tylko o wielkim, potrzebnym manifeście feministycznym i sypią się nań wszelkie nagrody :) Zaś film ukazujący drugą stronę medalu, mimo, że bardzo dobry, nie dostał nawet żadnej nominacji ;)

ocenił(a) film na 8
Jutrzenka1

A gdzie ja napisalam,ze jestem feministka? Ja po Twoich wpisach widze,ze to Ty za wszelka cene chcesz usprawiedliwiac mezczyzn. Czasami ofiarami sa kobiety, a czasami mezczyzni, a nie tylko biedni mezczyzni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones