PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659911}

Maszyna

The Machine
6,1 12 669
ocen
6,1 10 1 12669
Maszyna
powrót do forum filmu Maszyna

Film świetny 8/10, mimo że efekty takie sobie, podobała mi się gra głównych bohaterów, przede wszystkim Caity Lotz jako Ava a później maszyna. Nie mogę też pominać muzyki oraz oświetlenia które dodawalo klimatu do filmu. Myślałem ze to jakieś badziewie będzie, takie jak na pulsie tv puszczają sf lub te ich horrory a tu taka niespodzianka :)

ocenił(a) film na 8
Uzers

Też tak myślałem a tu zonk :)
Szansa jest nikła. Obecnie preferowany jest szablon efekciarstwa na szerokie spektrum potencjalnych widzów.
Produkcje wykraczające poza wyznaczony schemat dużych zarobków pozostaną kinem klasy B.

ocenił(a) film na 7
Uzers

Mogę się z Tobą zgodzić, ale nie co do muzyki, bo ona była tak słaba, że jestem pewny, że chodziło tutaj o budżet na prawa autorskie a raczej jego brak stąd taka kiczowata muzyka ala lata 80-te:)
Gdyby tak zmienić muzykę film zyskałby bardzo dużo, ale mimo słabej muzyki film bardzo ciekawy:)

ocenił(a) film na 9
kowal1528

Ta "kiczowata muzyka ala lata 80-te" to właśnie klasyka cyberpunku. I dlatego właśnie taka była - syntetyczna.

ocenił(a) film na 8
kowal1528

Muzyka mnie zachwyciła. Więc to kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones