PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043959}

Matka Teresa i ja

Mother Teresa & Me
5,2 76
ocen
5,2 10 1 76
Matka Teresa i ja
powrót do forum filmu Matka Teresa i ja

W Lublinie w sieci CC jest puszczany tylko w jednym kinie i tylko jeden seans dziennie. I tak jak pisali poprzednicy. Ona nie zasługuje na film, jedynie na specjalne miejsce w piekle.

ocenił(a) film na 6
BruceD

Filmu nie znam ale jeżeli nie rozumiesz idei jaka przyświecała M. Teresie, to bez sensu się wypowiadasz. Czarną legendę Matki Teresy stworzył zapijaczony komunista i zaciekły antyklerykał Christopher Hitchens, którą to legendę powtarzają bezrefleksyjnie lewicowe media.

ocenił(a) film na 1
sahilu

Czyli twoje słowo, przeciwko wielu innym? Masz jakieś dowody na poparcie swoich słów?

ocenił(a) film na 6
BruceD

Może inaczej, nie spotkałem się z poważnymi dowodami przeciwko. Większość to pomówienia, zazwyczaj płynące z niezrozumienia.

ocenił(a) film na 1
sahilu

Aha. Czyli nie spotkałeś się z "poważnymi dowodami przeciwko", a to co ci nie odpowiada, to uważasz za pomówienia. Poza tym, 30 minut temu napisałeś, że filmu nie znasz, a mimo to wystawiłeś ocenę.

ocenił(a) film na 1
sahilu

Poza tym, jakie to może być niedomówienie, że miała na koncie 100 mln $, oraz, że nie dawała leków pacjentom w ostatnim studium raka, twierdząc, że cierpienie zbliża do boga

BruceD

Weź sobie obczaj dowody zanim zaczniesz powtarzać brednie zasłyszane od komuchów i ateuszy. XD
https://www.youtube.com/watch?v=a0GzX-nX-Y4

ocenił(a) film na 1
SPLEEN1981

Czyli słowa jednego gościa, przeciw wielu? Wybacz, ale ta sekta jest tak zakłamana już od samych korzeni, że ja nie uwierzę w nic co ich wybiela.

BruceD

Masz podane fakty i dokumenty.
Czyli tradycyjnie walić merytorykę bo i tak w nic nie uwierzysz?
XDDDDD

ocenił(a) film na 1
SPLEEN1981

Poproszę o fakty i dokumenty na istnienie boga. Wtedy może będę w stanie uwierzyć w resztę informacji. Wszystkie religie świata mają jeden cel: wzbogacić się i kontrola ludzi. I przy okazji każda jedna twierdzi, że pozostałe są fałszywe. Więc komu wierzyć?

BruceD

Jeżeli ona zasługuje na specjalne miejsce w piekle to na co ty zasługujesz chyba na króla belzebubów

ocenił(a) film na 1
Piotr_Kaleta_filmweb

,.!? Masz, to dla ciebie. Być może na twojej klawiaturze brakuje tych znaków, więc ci je udostępniam za darmo. Poza tym, jeśli ten post miał mnie obrazić, to ci nie wyszło. Wręcz przeciwnie. Jestem zadowolony, że tak dobrze mi życzysz. Być królem. Marzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones