PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490001}

Matka

Ma-deo
7,3 5 051
ocen
7,3 10 1 5051
7,6 13
ocen krytyków
Matka
powrót do forum filmu Matka

Niezmiernie interesujący film, ukazujący chorobliwy stan matki a dokładniej zakrawające na chorobliwy stan uczucie do syna, syna ,który wydaje się być pokrzywdzonym człowiekiem, nie umiejącym żyć bez matki.
Syn ,też wydaje się być jakby lekko opóźniony,mimo to,matka ,tak mocno kocha syna ,że zrobiłaby dla niego wszystko i to w filmie jest dosłownie pokazane, nie zdaje sobie sprawy ,że swoim zachowaniem krzywdzi go.
Nie ,można jednak do końca powiedzieć ,że jest zła gdyż jest też druga strona medalu, pokazująca przykładową matkę ,"lwicę" nie znającą strachu , by tylko jej dziecko było bezpieczne, jest gotowa do największych poświęceń.
Świetnie rozbudowana fabuła, wiele wątków obrazów psychologicznych, a co ciekawe genialnie się film toczy.
Mam tu na myśli, początek delikatny subtelny, co jakiś czas humorystyczne momenty , powoli nabiera rozpędu, staje się coraz bardziej poważny by w końcówce filmu stać się już zupełnie poważnym, nieprzewidywalnym i zaskakującym.
Jak dla mnie 8/10 ,jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Jak dla mnie troche slaba postac syna, ciezko okreslic. Czasami ma sie wrazenie, ze jest zupelnie normalny, a za chwile, ze nie umialby samodzielnie trafic do lazienki.

ocenił(a) film na 7
gd11

Za mało jej było na ekranie...

ocenił(a) film na 9
gd11

Są różne upośledzenia. Wielu upośledzonych wygląda normalnie, wydaje się że mówi normalnie a po chwili zachowuje się dziecinnie. Filmowy syn do złudzenia przypomina chłopaka który należy do mojego stowarzyszenia. Uważam, że aktor zagrał idealnie i wykreował realistyczną postać

Fireghost

zalkowicie sie zgadzam ! film bez efektow a jednak przekonal mnie do siebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones