PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819903}

Mavka i strażnicy lasu

Mavka. Lisova pisnya
6,4 1 847
ocen
6,4 10 1 1847
Mavka i strażnicy lasu
powrót do forum filmu Mavka i strażnicy lasu

Nie wiem, kto to wymyślił, żeby polska premiera była dopiero 14 lipca, skoro film wypuszczono 1 marca! A to jest idealny tytuł na szkolne wyjścia do kina. Ukraińscy uczniowie, których mamy mnóstwo, byliby zachwyceni. Bez sensu, że ktoś zrezygnował z zarobku na szkołach. Ja akurat jestem wychowawcą oddziału przygotowawczego, czyli mam same ukraińskie dzieci w klasie, przydałoby się zaproponować seanse bez dubbingu, w oryginalnej wersji. No ale nie w lipcu, wtedy pozamiatane.

ocenił(a) film na 10
Jednasychar

Szkoda dzieciaków, powinni to zobaczyć w swoim ojczystym języku. Ja miałem dziś okazję w Niemczech (żona mnie zabrała do kina) Z tego co wiem to Niemcy wypuszczają swoje wersję we wrześniu, więc ma to pewnie lepszy sens ale nie wyobrażam sobie tego dubbingu... Wolę oryginał z językiem który jest naprawdę piękny, a piosenka Khrystyna Soloviy na koniec filmu skruszy serce każdego faceta. :)

S4b3r

Może w ogóle zrezygnujmy z języka polskiego, po co w pl zaprzątać kolejnemu narodowi wybranemu głowy głupotami

Jednasychar

Mają być seanse po ukraińsku i bodajże 1 czerwca. https://www.monolith.pl/filmy/2022/%d0%bc%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bb%d1%96%d 1%81%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bf%d1%96%d1%81%d0%bd%d1%8f/

drenz

lista pokazów w wersji ukraińskiej znajduje się na www.monolith.pl lub pod mailem info@monolith.pl

Jednasychar

Przecież od początku czerwca są pokazy tylko w języku ukraińskim bez napisów polskich a od sierpnia będą z polskim dubbingiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones