PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124320}

Maya

4,0 266
ocen
4,0 10 1 266
Maya
powrót do forum filmu Maya

Niezły.

ocenił(a) film na 4

Film nie wydaje się jednak tak zły jak wynika to z niektórych recenzji. Fakt, poczatek moze wydawać się niejasny, a nawet nudzić, ale im dalej, tym robi się ciekawiej.
To historia kobiety poszukującej szczęścia w swoim życiu.
Początko wielkiej marzycielki pragnącej radonsego, kolorowego i bezproblemowego życia. Wydaje się jej, że stanie się ono takim, po zamążpójsciu. Jednak życie małzeńskie szybko pozbawia ją tej iluzji. Z czasem staje się ono wręcz "jałowe" co niemalże "dusi" główną bohaterkę.To przyczyna, dla której bohaterka postanawia wykorzystać dadażajace się okazje i szukać szczęścia wśród innych meżczyzn. Jednak wszystkie znajomości okazują się być krótkoterminowymi wręcz przelotnymi. To co bohaterka otrzymuje od nich,za każdym razem, po pewnym czasie traci. Dodatkowo osobiste problemy doprowadzają ją na skraj wyczerpania psychicznego.
Film nie "powala na kolana", ale spokojnie można go obejrzeć.

użytkownik usunięty
malgosiatolk

Ja go ogladalam w j. angielskim na you tube. Tez nie wydaje mi sie taki najgorszy...

Co do sceny erotycznej to dla mnie byla troche niesmaczna... ale zobaczyć kawalek nagiego SRK to i tak gratka i to nie mała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones