PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 685
ocen
7,6 10 1 138685
6,7 21
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Jestescie bez serca... co za mosiek opowiedzial koncowke?? ze duchy widzi... no pogieci jestescie... cala tajemnica wyleciala po pierwszych darzeniach.... film stracil sens, bo co za łoś w recenzji zdradza zakonczenie?? tego raczej panowie szlachta sie nie robi.... ostatbni traz tu zerkam, a na pewno ostatni czytam cokolwiek o filmie. pogieci ehhh

dredziol

sluchaj niemasz sie co stresowac.o duchach(duchu)to sie juz dowiesz na wsepie filmu, a to dopiero poczatek-wierz mi.polecam

TABISZ

sek w tym, ze ja juz to obejrzalem, uprzednio czytajac to i owo tutaj. bez sensu ze wogle ktos napomsknal o duchu. to taj jak raz mi ktos powiedzial jak sie konczy szosty zmysl. totalna glupota. nie wspomina sie o takich rzeczach... nie o to w recenzjach chodzi przeciez. w recenzji powinno byc lizniecie tematu tak zeby zachecic potencjalnego widza a nie rozwiazanie abuly... co za duzo to niezdrowo :/ wystarczlo napomknac o bezsennosci i dziwnych zdarzeniach a nie od razu o duchach. ehhh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones