PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 678
ocen
7,6 10 1 138678
6,8 20
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Miałbym kilka zastrzeżeń do końcówki - co byście powiedzieli na wyrzuty sumienia z powodu oszukania państwa na podatku dochodowym jako alternatywę??? ;)))
Ale całość klimat/muzyka tak rzadka obecnie w filmach - człowiek czeka z wytchnieniem na kazdy nowy film Lyncha, Cronenberga i może Aronofsky'ego, żeby to poczuć - a tu taka niespodzianka in plus.
Aż polubiłem Bale'a, którego niecierpiałem po gniocie: Equlibrum, i drętwo/sztywnej grze w specyficznym American Psycho.
Film hiszpański - to niezłe :) - bo hiszpańskości nie czuję się tu ni grama.
Może i nie odkrywczy - ale niesamowity!!!
GORĄCO POLECAM!

użytkownik usunięty
nietzsche

Filmik super, ale nie powiedziałbym ażeby Equilibrium był gniotem, mi się podobał miał klimat, a Bale zagrał tam dobrze, a co do American Psycho to miał być tutaj taki "sztywny" bohater, no bo to w końcu "Psycho"!! i dziwne żeby grał jakiegoś wyluzowanego ciołka. A poza tym AP był robiony przez kobietę więc tego typu filmy mają specyficzny klimat.

użytkownik usunięty
nietzsche

Sztywna rola Bale'a w AP?? Wg mnie to najlepsza rola w jego karierze. Pozdrawiam tych, którzy myślą tak samo. Co do "Mechanika" to film jest całkiem calkiem ale nie rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones