PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 678
ocen
7,6 10 1 138678
6,8 20
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

czy bedzie Oscar? hmmm....

ocenił(a) film na 10

Wyczytuję na stronach jego fan klubów itp. itd. że przez tą rolę ma szansę na Oscara. Wszystko za sprawą "oszpecenia" własnego ciała i dużego poświęcenia dla roli. W koće schudnąc 30 kg to naprawdę wielkie poświęcenie! weźmy np. Nicole Kidman czy Charlize Theron...od razu zostały nagrodzone. I teraz tylko wszytko zależy od Christiana, ale znając jego talent chyba nie musimy obawiać się o jego grę aktorską...:) Ja mam tylko jedno "ale"...te duchy mi tu nie pasują, bo jeśli reżyserowi nie uda się przestawić ich w porządny sposób ( czyt. nie będzie to żenujące ) to może właśnie i Christian i film zdobędą nominacje :). Pozostaje tylko z niecirpliwością czekać
Pozdrawiam
Ada

ocenił(a) film na 9
Ada

Ja też już się nie mogę doczekać! Bardzo bym chciała, żeby to był swietny film i żeby to była genialna rola Bale'a! Z Oscara bym się ucieszyła przebardzo, chociaz niekoniecznie musi go dostać za 'odchudzanie'... Obawiam się także, że właśnie dlatego móglby być przy Oscarach skreślony. Własnie przez te aktorki nagrodzone w 'oszpeconych' rolach. Moglyby się podnieść głosy, że wystarczy się poumartwiać i oscar w kieszeni. A jesli chodzi o film, to z tego, co wiem 'Mechanik' został np na festiwalu w Szwajcarii wybrany najlepszym filmem fantastycznym. Oscar? No nie wiem... wszyscy znamy podejście Hollywood do filmów fantastycznych (jeden Powrót króla nie czyni wiosny niestety). No i na dodatek film powstał w Hiszpanii...Ale baaardzo bym chciała!

użytkownik usunięty
Kiki

Film i gra Bale'a jest na najwyższym poziomie. Również mam nadzieje ze otrzyma oscara za znakomita gre aktorska a nie za to ze zrzucil 30kg bijac rekord wsrod aktorow. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones