PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493926}

Medium

Hereafter
6,4 26 888
ocen
6,4 10 1 26888
3,8 6
ocen krytyków
Medium
powrót do forum filmu Medium

9/10 Świetny

ocenił(a) film na 9

Cudny kameralny dramat z przesłaniem. Film nie dla każdego, na pewno wielbiciele Avengers będą znudzeni.... Jestem pod ogromnym wrażeniem dorobku Clinta Eastwooda jako aktora ale to co wyprawia jako reżyser - mega szacunek !!

pcsik

Nie powinno się ludzi mierzyć jedną miarą!! Jestem wielką fanka filmów typu Avemgers, SpiderMan czy serii BatMana - a jednak doceniam to co Clint Eastwood robi!! Jestem wielka fanką kina - każdego rodzaju i filmy typu Grand Torino są filmami poruszającymi dogłębnie nie pozwalającymi spać przez kilka dni!! Medium jak dla mnie 7/10 - bardzo ciekawy, poruszający, wzruszający - jednak przydługawy, przez co robi się momentami nudny ;/

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

Polubiłem Avengers, a ten film i tak bardzo mi się spobodał jak wszystkie filmy Clinta Eastwooda.

ocenił(a) film na 9
ankaa1989_filmaniak

gran Torino...Brakuje juz takich prawdziwych facetów na ziemi...:)

zachar21

Clint Eastwood jeszcze żyje i ma się dobrze (mam nadzieję) więc jeszcze jeden pozostał :) testosteron 1000% :D

ocenił(a) film na 9
ankaa1989_filmaniak

Wydaje mi się że on nawet nosząc "rurki" będzie prawdziwym skur...elem... :D:D:D

zachar21

Pewnie tak...jednak wolałabym tego nie widzieć :D :D

ocenił(a) film na 9
ankaa1989_filmaniak

:D "Panie!Zdejmij Pan te rurki!!!!" :D

zachar21

Hahahaha....;)

użytkownik usunięty
pcsik

Zgadzam się. Film mi się bardzo podobał chociaż tak naprawdę po raz pierwszy nie potrafię właściwie tak konkretnie wyjaśnić dlaczego. Miał po prostu coś w sobie. Może to ten klimat, może cała historia, która nawet potrafi wciągnąć, może postać chłopca, który stracił brata, a może wszystko po trochę. Tak czy siak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ spodziewałam się totalnej klapy. Po samym plakacie i opisie wydawało mi się, że to kompletna szmira, a jednak nie żałuję ani trochę czasu spędzonego przy tym filmie. Pierwsza scena - naprawdę robi wrażenie, część dalsza - jak dla mnie prawie trzyma poziom. Film jest piękny w swojej prostocie i lubię ten rodzaj zaskoczenia.

ocenił(a) film na 8

W pełni się zgadzam. Film poruszający, dający do myślenia o bardzo ciekawej tematyce. Wszystkie historie bardzo ciekawe i łączące się w interesujący sposób. Nic na siłę. Wszystko wyważone i trzymające poziom. Dobry film 8/10.

ocenił(a) film na 8
pcsik

Zgadzam się!!!! Niesamowity film!

pcsik

Co za schematyczna bzdura. Świetnie ogląda mi się Thora, Hulka czy innego Avatara a jednocześnie nie przeszkadza mi to w uwielbianiu takich produkcji jak Buntownik z wyboru, Gran Torino czy Medium.

ocenił(a) film na 10
maxhummel359

Good man.

użytkownik usunięty
pcsik

Kolejny post pod tytułem: "lubisz komiks, nie zrozumiesz tego filmu/zanudzisz się na śmierć"...Ręce mi opadają jak czytam takie komentarze...Przepraszam bardzo - a to jedno przeczy drugiemu??! Przestańmy w końcu generalizować i upychać innych do swoich szufladek:P Człowiek nie składa się z samych efektów specjalnych:P

ocenił(a) film na 5
pcsik

nuda i olejowe flaki. jak rozumiem, wg ciebie, z tego powodu bede zachwycony avengersami...

pcsik

Ale po co to całe oburzenie, pcsik miał rację, cenię filmy typu Superman, Batman, klasyczne superprodukcje (świetnie zrealizowane itd, itp) jednak mam świadomość, że nie są filmami wymagającym zastanowienia, skupienia, przemyśleń. Co to znaczy "wielbiciel Avengers" ? To jest ktoś, kto zachwyca się tylko takim gatunkiem kina. Wy tak strasznie oburzeni powyżej nim nie jesteście i wiecie czym różni się Batman od filmu np Godziny z Kidman, czy Spothlight. A typowi "wielbiciele Avengers" niestety są i zdecydowanie nie zrozumieją wiele z ambitnych produkcji takich jak Medium.

użytkownik usunięty
pcsik

Wspaniały film - z tych co na długo zapadają w pamięci a Clint to "klasa sama w sobie" i tym filmem tylko to potwierdza - jak i wieloma innymi.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones