PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7650}

Mefisto

Mephisto
7,6 4 315
ocen
7,6 10 1 4315
7,8 5
ocen krytyków
Mefisto
powrót do forum filmu Mefisto

30 marca w GW

ocenił(a) film na 6

30 marca film będzie można kupić z Gazetą wyborczą w cenie 4,99

ocenił(a) film na 7
Stachu_c

A co będzie w Dzienniku 30 marca??????????????????????

vvito

W dzienniku 30 marca będzie pianista polańskiego

ocenił(a) film na 6
pawelw_2

A 5 marca w dzieniku (wydanie specjalne kinoteki) "Jan paweł II" wydanie dwupłytowe.

Stachu_c

5 Marca? Łee... to już było :(

ocenił(a) film na 6
pierre_nick

Oczywiście nie 5 marca lecz 5 kwietnia, pomyliłem się.

Stachu_c

Następne tytuły w kolekcji GW:
6 kwietnia - "Henryk V" http://www.filmweb.pl/Film,id=6125
13 kwietnia - "Krwawa niedziela" http://krwawa.niedziela.filmweb.pl/

foks

A skąd ta pewność, że w wyborczej ukaże się "Henryk V" z 1989 roku? A jak dadzą inną wersję?

La_Pier

Z analizy rynku. Albo wywróżone z fusów, jak wolisz. Ja jestem pewny. Odpowiadając zaś na drugie pytanie - prawdopodobnie popełnię wtedy seppuku, choć rozważę jeszcze wizytę u psychoanalityka.

foks

Super, że dadzą "Krwawą niedzielę", chociaż na zakończenie kolekcji spodziewałem się jakiegoś filmu o Afryce - o Wiernym ogrodniku czy Hotelu Rwandzie to mogę pomarzyć, ale Czasem w kwietniu byłby jak najbardziej na miejscu :)

foks

Jeśli masz racje to super!!!
Po mniej znanych filmach typu "Śmierć i Dziewczyna" Polańskiego, "Europa" Larsa Von Triera, czy "Mefisto", GWi Kolekcja Z Wlk. Historią w Tle powróci takimi filmami jak "HENRYK V" czy "KRWAWA NIEDZIELA".
To byłoby bardzo fajnie.
Bloody Sunday kupie na pewno,ale Henryka V tez raczej!!
A zastanawiam się tylko czy "Jan Pawel II" w Dzienniku - wydanie specjalne kinoteki dziennika-wersja 2 DVD-będzie tez za 5,99... !! ?? !!!

ocenił(a) film na 6
davemaster

"Jan Pawel II" z Dziennikiem najprawdopodobniej będzie kosztować nie 5,99 lecz 6.99

ocenił(a) film na 6
Stachu_c

No ale z obrazem na płytce to sie nie popisali.....

Kilinski

Stachu to etatowy powiadamiacz i filmach dołączonych do gazet :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones