PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88260}

Melodia Broadwayu

The Broadway Melody
5,9 644
oceny
5,9 10 1 644
5,0 3
oceny krytyków
Melodia Broadwayu
powrót do forum filmu Melodia Broadwayu

what a crap!

ocenił(a) film na 3

Po obejrzeniu wielu fantastycznych filmów niemych, ten film był rosnącą torturą. Obejrzałam go dla ciekawości historycznej, ale ukazany świat, w którym kobieta jest tylko maskotką, którą przerzucają się panowie (oh wait, czy nie mamy tu właśnie świata Hollywoodu, a zapewne i tytułowego Broadwayu?), gdzie komplementuje się ją tylko za to, jaka jest piękna, w dodatku fatalnie to wszystko zagrane... Ja wiem, że filmy mówione dopiero się tu zaczynają, ale jako fanka kina przedwojennego nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego tak pozbawiony jakiejkolwiek treści film dostał Oscara (a obejrzałam wszystkie nagrodzone i nominowane z 1928). Mam nadzieję, że był to najgorszy film z drugiej ceremonii oscarowej, bo więcej nie zdzierżę.

ocenił(a) film na 2
Magda__123

Według mnie to największy Oscarowy gniot wszechczasów. Bardzo lubię filmy z tego okresu. Wizjonerzy, sztuka i technika, nawet aktorstwo. Tworzenie się nowej dziedziny sztuki . A to... żenada na poziomie telenoweli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones