PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31928}

Melodie miłości

Music from Another Room
6,7 1 838
ocen
6,7 10 1 1838
Melodie miłości
powrót do forum filmu Melodie miłości

Nie wiem czy tylko mi się wydaję ale oprócz tego, że Danny nazywa się Kowalski9czego też nie jestem 100% pewna przez akcent) to gdy umiera Grace jej mąż mówi "Na zdrowie!". Nie wiem czy ma to jakiś związek z nazwiskiem Danny'ego . Czy ktoś też to zauważył ?

ocenił(a) film na 8
komandoska2a

Tak rzeczywiście Danny nazywa się Kowalski i tak gdy umiera Grace jej mąż mówi :na zdrowie.Myślę że to w jakimś sensie nawiązywało do przeszłości Grace.Może do jej młodości gdy robiła szalone rzeczy i gdy znała matkę Danego ,która mogła być Polką ,a skoro Grace przyjaźniła się z nią musiała poznać jakieś słówka.A i jeszcze zastanawia mnie wódka podczas jej śmierci... xd

ocenił(a) film na 8
Gocha9307

to 'na zdrowie' to nie polski watek lecz rosyjski, na poczatku filmu byla mowa, ze Grace jest zafascynowana rosyjska literatura piekna (i cos tam jeszcze bylo nt. Rosji), ale fakt faktem, Danny mogl miec jakies polskie korzenie ze wzgledu na nazwisko (jednak temat nie zostal nigdzie w filmie poruszony, nawet w jednym zdaniu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones