PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210879}

Mem-o-ré

Memory
5,6 1 828
ocen
5,6 10 1 1828
Mem o ré
powrót do forum filmu Mem-o-ré

Zacznę od mocnego uderzenia: NIE KUPUJCIE FILMÓW Z SERII KINO GROZY! Niedawno dostałem od brata jeden egzemplarz z tej serii zatytułowany ”Memory”. On obejrzał i mówi, że nic specjalnego, ale można obejrzeć. Ja obejrzałem i stwierdzam, że to jest słabe, słabe i jeszcze raz słabe! Może i scenariusz jest napisany na podstawie jakiejś świetnej książki (tak piszą na pudełku), ale to i tak nie ratuje go przed upadkiem. W miarę znany Billy Zane zamiast zachęcić nas do wspólnej podróży, to wysadza nas już na pierwszym przystanku. On się męczy! Nie widzicie tego?! …a ja siedzę i siedzę, aż tu nagle koniec filmu. Strachu zero, napięcia jeszcze mniej, ale samo zakończenie, a dokładniej ostatnia scena może się podobać i to chyba tyle. Kiepsko zmontowany z tragicznymi dialogami i piekielnie słabą fabułą film daje w kość. Zamiast poczuć dreszczyk emocji, poszedłem od razu spać, bo to nie miało żadnego sensu.
„Memory” co bym nie pisał to i tak odradzam …3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones