PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812009}
5,1 213
ocen
5,1 10 1 213
Menocchio
powrót do forum filmu Menocchio

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Kościół był i będzie hamulcem postępu ! Tylko głupcy mogą wierzyć w te brednie ! Ten film pokazuje do czego jest zdolny k.k . Ogólnie księża i cała reszta to zaraza i nic więcej ! A tak po za tym film przynudza ;)

ocenił(a) film na 4
con_desiros

Poza tym - osiołku - pisze się tak, jak napisałem. Bredzić, niestety, każdy może.

użytkownik usunięty
con_desiros

Tak i dokładnie o tym jest ten film jak twierdzisz więc czemu taka niska ocena z Twojej strony? Film nie przynudza, jest bardzo ciekawy choć zgodzę się, że trudny i oddaje głębię wrażenia i obłęd czasów jakie wtedy panowały, ciężkie powietrze unosi się w każdej sekundzie. Udręczony człowiek dla przykładu, dla oczu innych. Taki właśnie miał być ten film. Myślę, że ten film zasługuje na wyższą ocenę, z drugiej strony oceny takie jak rozumie się film. Artystyczne bardzo emocjonalne zdjęcia a z drugiej strony przytłaczające. Chwilami mocno wzruszający. Kontrast dwóch światów i klarowność tego świata, który wybiera świadomy człowiek.

użytkownik usunięty

Dodam, że to uczta dla "Heretyków".

con_desiros

Zwróć uwagę ze celem tego serwisu jest publikowanie recenzji filmów, a nie publiczne wylewanie twoich frustracji i okazywanie niedojrzałości emocjonalnej.

con_desiros

kościół to zaraza, zgoda

użytkownik usunięty
con_desiros

Instytucja skazana na porażkę . Pyszałkowatość niedouczonych funkcjonariuszy systemu opresyjnego zawsze udowodniała , że bóg jest Miłością. Bóg jest działem człowieka, który jest omylny, słaby. Film ten nie musi być wyświetlany codziennie w celach edukacyjnych bowiem człowiek współczesny uwalnia się z okowów tego wirusa intelektualnego. Amen:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones