PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000005}
6,0 4 369
ocen
6,0 10 1 4369
2,7 3
oceny krytyków
Metal Lords
powrót do forum filmu Metal Lords

Fabuła bez rewelacji, jak z innych filmów o bitwie bandów. Sklecona ze stereotypów i schematów. Ale sklecona całkiem dobrze, a w połączeniu z podkładem muzycznym nawet bardzo dobrze. No ale ja lubię metal, więc nie jestem obiektywny. Tak czy inaczej, ten film byłby dla mnie przeciętny, gdyby nie udźwiękowienie. No i dobór muzyki. Poza tym pierwszy raz w filmie z takim motywem przewodnim widziałem ze zespół na koncercie finałowym gra coś dobrego. Zazwyczaj autorzy koncentrują się na fabule, na sam koncert dają jakieś popoworockowe mdłe do porzygu coś. A tutaj miłe zaskoczenie, muzycznie całkiem dobry poziom. I w muzyce granej przez głównych bohaterów i w doborze ścieżki dźwiękowej.

ocenił(a) film na 7
fengz

ze swej str. dodam: nie oglądać z polskim dubbingiem - polski dubbing niezmiennie jest totalną chu..jnią!! Na szczęście jest opcja "z napisami".

ocenił(a) film na 8
fengz

Dodatkowo trzeba dość znacznie podkręcić głośnośc, bo przynajmniej u mnie wersja z napisami była znacząco cichsza w porównaniu do reszty filmów/seriali które oglądałem na Netflixie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones