PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210860}

Metamorfoza

Metamorphosis
4,1 869
ocen
4,1 10 1 869
Metamorfoza
powrót do forum filmu Metamorfoza

Mary Sue=Elizabeth?.

użytkownik usunięty

Czy tylko mnie bolała "doskonałość" Elżbiety? Wymuskana blondynka o figurze modelki, klasycznych rysach,silna,mądra, nieśmiertelna, rzucająca mądre sentencje i myśli.. A kiedy miała miejsca scena miłosna, do której doszło formalnie po dniu znajomości, a impulsem było "bo użalił się nad mamusią" poczułam się kompletnie zniesmaczona. Takie jest moje zdanie,jestem ciekawa czy kogoś jeszcze, w moim mniemaniu przerysowanie, Elżbiety raziło.

A ja tak sobie myślę, że jej zazdrościsz. ;D Nooo wiadomo, każda aktorka jest trochę sztuczna i '' wymuskana'' jak powiedziałaś. Jak dla mnie - przyjemniej się oglądało z ładniejszą aktorką ;]

użytkownik usunięty
kink

hah, nie,nie zazdroszczę XD jej uroda,zabójcza owszem, nie przeszkadzała mi,postać i co z niej scenariusz z robił mi się nie podobała, mówiąc precyzyjnie bo chyba za pierwszym razem precyzji co mi się nie widzi zabrakło. :D

A no faktycznie;D Nie no, tutaj to się z Tobą zgodzę w tym co piszesz ;D Co do filmu ogólnie to może nie jakoś super zrobiony ale ogólnie podobał mi się, bo taki inny niż wszystkie i nie była to taka klapa jak to wszyscy tu piszą ( to tylko moje zdanie) :)

ocenił(a) film na 5

no na pewno nie byla podobna do pucka z obrazu:D stosunek mnie nawet nie zdziwił bo dało sie go wyczuć juz na cmentarzu:] swoją drogą moze nie miała za czesto okazji ale fakt zeby kobieta kilkaset lat miała i po dniu znajomosci mowiła ze kogoś kocha to dopiero jest paranoia o.O jestem zbyt zmeczony zeby mysleć ale film w normie a i koniec ciekawy:)
-goła baba+
-seks+
-wiekszość zgineła a glowny bohater został wampirem+
-tajemniczy grabarz+
- niedopowiedziane zakonczenie+
-rozbity samochod nie wybuchł-
-w zasadzie nic nie wybuchło-
-za mało krwi-
-za mało matrixa-
-nie było Pattinsona-
zasłuzone 5/10

Bolała? Jak dla mnie jej doskonałość była plusem tego filmu. Przynajmniej było na co popatrzeć : >

użytkownik usunięty
MrZajac

Ona jest śliczna *.* Ale to nie zmienia faktu, że jej charakter i supermoce przesłodzono,moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones