PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652667}
7,5 1 722
oceny
7,5 10 1 1722
Metro Manila
powrót do forum filmu Metro Manila
ocenił(a) film na 8
ChristianShutter

Kupujesz bilet lotniczy w jedną stronę (w drugą niepotrzebny) . Wysiadasz na lotnisku w Manili, zakładasz na rękę drogi zegarek, odgarniasz włosy ze swojego białego europejskiego czoła i zarzucasz na plecy markowy plecaczek. Po wyjściu z lotniska kierujesz się mniej więcej przed siebie około godziny czasu, następnie w którymś momencie skręcasz w prawo i idziesz dalej ok godziny. Stajesz na rogu ulic przed zmrokiem ( na Filipinach robi się już ciemno ok godz 18) i czekasz ..... Emocje gwarantowane :)

CXH1437

hahahahaha

ocenił(a) film na 10
CXH1437

Byłeś tam choć raz?

ocenił(a) film na 8
wmbco

Tak.

ocenił(a) film na 9
CXH1437

Zależy w jakiej dzielnicy

ocenił(a) film na 8
biggssen

Oczywiście, jak wszędzie. W niektórych lokacjach czuć było przepych, warszawka wydawała się być zapuszczoną miejscówkach, patrząc na pewne miejsca. Nie mniej to miasto to nie moja bajka, chociaż ciekawe. O wiele bardziej polubiłem Bangkok, z tamtych rejonów. Co ja gadam, ja kocham BGK - azja w pigułce :)

ocenił(a) film na 9
CXH1437

Wiadomo. Dzielnica bankowa to już wygląda jak NY i biedaka na ulicy nie doświadczysz

ocenił(a) film na 7
ChristianShutter

Jest na to rentach. Z napisami.

użytkownik usunięty
ChristianShutter

Sugeruję za lukać /wersja z napisami/. Film piękny, wzruszający, smutny, raczej przygnębiający i po prostu świetny!!Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones