PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652667}
7,5 1 722
oceny
7,5 10 1 1722
Metro Manila
powrót do forum filmu Metro Manila

Wiele osób jara się zaskakującym zakończeniem, a ja nie. Bohater poświęcił się dla żony i dzieci. W zaistniałych okolicznościach jego wybór był oczywistością, na którą powinien się decydować każdy mężczyzna. Bo inaczej nie jest mężczyzną.

Czy dziś dbanie o rodzinę to coś zaskakującego? Zapraszam do dyskusji.

ocenił(a) film na 8
michal.2907

W pewnym sensie się z tobą nie zgadzam, nie wydaje mi się ze w takiej sytuacji to jedyna opcja, z 2 strony nie widzę innego rozwiązania. Brak argumentów żeby bronić jakichkolwiek racji. Film strasznie mocny, brak mi slow po takim kinie. Od pierwszych scen mocny kontrast z problemami 1 świata, które wydają się być ważne... , jednak nie w takim zestawieniu.

ocenił(a) film na 6
michal.2907

Tak, bardzo im pomógł zostawiajac je same :) Zadbał o nie, na prawdę! Bo wcale nie mógł wyrzucić skrzynki i pracować tam dalej za dobrą kasę :)

ocenił(a) film na 8
Andrewek328

Hej,trochę czasu już minęło od Twojego wpisu ale chciałam się przyłączyć do Twojej opinii bo zupełnie nie rozumiem dlaczego on podjął taka straszną decyzję ? Przecież nadal miał prace i do tego dobrze płatną. pozbył się swojego przesladowcy i szantażysty a raczej los mu w tym pomógł ,miał doskonała okazję zacząć żyć normalnie,żona spodziewała się kolejnego dziecka ..mógł tak jak napisałeś, wyrzucić ta skrzynkę albo oddać żonie szantażysty co go wyzywała i miałby spokój. Dla mnie jego decyzja była zupełnie irracjonalna i nie widzę tu poświęcenia dla rodziny tylko skrajną głupotę.
A tak na marginesie -mało daje współczucie które czujemy oglądając takie filmy ,ono nic nie zmieni .Myślę ,że potrzebna jest zmiana świadomości wszystkich ludzi na świecie i pytanie na które każdy z nas musi sobie sam odpowiedzieć-dlaczego my ludzie zgadzamy się aby 10% rządzących miało 90 % światowego bogactwa ?????
pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
michal.2907

czyli jeżeli olał by skrzyneczke i dalej pracował w tej firmie to nie byłby prawdziwym mężczyzną? Michale mało o życiu wiesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones