PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34220}
7,6 5 626
ocen
7,6 10 1 5626
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

W niedzielę 26.02.2006 na Polsacie o godzinie 10.30 będzie można oglądnąć Metropolis. Wreszcie dali coś sensownego w tej telewizji :)

szardik

Oglądam! Oglądam! Oglądam!!!!!!!!!! Kurcze... wielki film!!!!!!!

szardik

Jak można się było spodziewać: lektor... Do tego angielski dubbing. Nie oglądam dalej, bo nie dość że zubożała wersja, to jeszcze głupowaty lektor.

Ograniczenie wiekowe? 7 lat? Nie sądzę, aby był to film przeznaczony dla dzieci od 7. roku życia, amerykańskie PG-13 i nasze od 12 lat są odpowiednią klasyfikacją dla tego filmu.

Pottero

A ja staram się oglądać, ale pomijając lektora (bez niespodzianki), to narazie film mnie nie porywa. No i nie jest to jednak ten styl animacji, który lubię :)

Nadroj

Styl animacji jeszcze mnie wręcz odpycha. I wszystko to sprawia takie nie poważne wrażenie. Jakieś jest tkaie nijakie :/

ocenił(a) film na 8
szardik

Nie często można zobaczyć w Polsacie coś wartego uwagi i czasu. Metropolis mi się podobał. Film rzeczywiście nie jest dla najmłodszych (niby daleka przyszłość,ale tradycyjne spluwy w użyciu ;) ale już tochę starsi mogą śmiało oglądać. Ciekawa fabuła, ładna animacja (fani duuuużych miast przyszłości powinni być zadowoleni). Jedyne do czego mogę się przyczepić to muzyka, która momentami trochę mnie drażniła. pozdrawiam fanów dobrego anime :)

ocenił(a) film na 8
szardik

Nie często można zobaczyć w Polsacie coś wartego uwagi i czasu. Metropolis mi się podobał. Film rzeczywiście nie jest dla najmłodszych (niby daleka przyszłość,ale tradycyjne spluwy w użyciu ;) ale już tochę starsi mogą śmiało oglądać. Ciekawa fabuła, ładna animacja (fani duuuużych miast przyszłości powinni być zadowoleni). Jedyne do czego mogę się przyczepić to muzyka, która momentami trochę mnie drażniła. pozdrawiam fanów dobrego anime :)

ocenił(a) film na 8
Prophet17

Mi też się podobał...był dobry, ale nie zachwycający, a styl animacji rzeczywiście nie wyśmienity, jednak film godny uwagi, ciekawy...

ocenił(a) film na 10
szardik

Świetne anime jak to na Tezuke przystało, specyficzna kreska też ładna ale...najbardziej drazniące były jak zwykle reklamy...

Madplayer

szkoda że nie było dubbingu .....................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones