PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7700}

Mgła

The Fog
6,5 11 801
ocen
6,5 10 1 11801
6,2 11
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

dużo przydługich, klimatycznych ujęć, niepokojąca, nastrojowa muzyka, spokojne tempo. Jeśli ktoś to lubi, spodoba mu się. Dla mnie film jest niezły, dobrze się ogląda, ale szału też nie ma.

ocenił(a) film na 7
japko6

a gdzie ten szał jest bo chce zobaczyc

ocenił(a) film na 6
schiz

Jaki reżyser i jaki gatunek?

ocenił(a) film na 7
japko6

szał w horrorze, reżyser nieważny.

ocenił(a) film na 6
schiz

The thing.

ocenił(a) film na 3
japko6

Za długich przydługich jest za dużo. 2/3 filmu przegadane, jestem zrozpaczony. Uwielbiam Carpentera ale Mgła to jego porażka. Więcej się człowiek wynudzi niż go wciągnie historia. Traktuje ten film mimo wszystko jako próbę generalną przed "Coś", ale więcej jak 3 nie potrafię dać. Wielki zawód.

ocenił(a) film na 5
nyggy

Również się zawiodłem, choć jako że chcąc nie chcąc spotkałem się już przed seansem z nie do końca (biorąc pod uwagę klasę Reżysera) pochlebnymi opiniami, byłem niejako na ten zawód przygotowany. Film nie jest oczywiście (moim przynajmniej, i pewnie nie tylko moim, zdaniem) zły - bądźmy w końcu obiektywni - ale przecież nie tego się spodziewamy po (zwłaszcza wcześniejszych) filmach Carpentera. Niby - posiłkując się słowami autora tematu - są klimatyczne ujęcia i klimatyczna, niepokojąca, nastrojowa muzyka (o tak, to znak firmowy tego pana), ale jakoś ten klimat niespecjalnie porywa. No cóż, szkoda, choć fani reżysera i tak myślę powinni obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones