PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007131}
6,3 7 748
ocen
6,3 10 1 7748
Między życiem a śmiercią
powrót do forum filmu Między życiem a śmiercią

Ten film przejdzie do historii, podobnie jak ,,Uwierz w ducha"!
Świetnie dobrani aktorzy.
Jestem pod wrażeniem.

edziula16

Film nie najgorszy, ale do "Uwierz w Ducha" mu daleko. Bardzo daleko. Pod każdym względem.

edziula16

No głupoty piszesz jak można ten film porównywać do filmu Uwierz w ducha??? Nie ruszaj klasyków.



ocenił(a) film na 9
Ricky79

"Uwierz w ducha" pozostanie klasykiem na zawsze, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Oglądając ten film przez moment również pomyślałam, że to taka "młodzieżowa"/na miano obecnych czasów wersja "Uwierz w ducha" i pomimo, że to klasyk niedopodrobienia, kto wie co będzie dla nastepnych pokoleń klasykiem. Może akurat ten film. Film jest poruszajacy, trzymający w napieciu i wiele widzów może się utożsamiać z głównymi bohaterami co jeszcze bardziej wpływa na emocjonalny odbiór filmu, znajdą się i tacy co uznają ten film za totalne dno lub film do zabicia czasu wieczorem. Jak wspomniałam na poczatku, każdy ma swoje zdanie i powinniśmy je uszanować.

edziula16

Też miałam takie skojarzenie co do motywu, co ciekawe w scenie, w której główna bohaterka siedzi na kasie w kinie, z tyłu widnieje plakat "Uwierz w ducha".

edziula16

Poniosło Cię xDDDDD

ocenił(a) film na 5
edziula16

Tessa nie za bardzo, oczy, spojrzenie robi z niej takiego rozlazłego sflaczałego klucha, mogli lepiej dobrać aktorkę

edziula16

Haha no ładnie poniosło z tym porównaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones