PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626934}

Między nami seksoholikami

Thanks for Sharing
6,3 12 622
oceny
6,3 10 1 12622
Między nami seksoholikami
powrót do forum filmu Między nami seksoholikami

:O

ocenił(a) film na 6

on powaznie sypial ze swoja córka?

pulpeciara

Nie, to był raczej roleplaying. Tak mi sie przynajmniej wydaje :D

pulpeciara

trzeba pisac na forum, ze sie spojleruje

ocenił(a) film na 8
pulpeciara

Nie, to nie była jego córka. Roleplaying coś Ci mówi?

ocenił(a) film na 7
pulpeciara

Nie jesteś zbyt inteligentna ;]

ocenił(a) film na 6
pulpeciara

Amputowali ci mozg ?

piotruchowy

a może "TROCHĘ" mniej chamsko :P

użytkownik usunięty
pulpeciara

To Neil sypiał ze swoją matką - ich relacje i jedna z ostatnich scen to ujawniają... taki miał gość problem...

ocenił(a) film na 6

nie sądzę aby w ich wypadku chodziło o seks, raczej o to, że matka traktowała go jednocześnie jak dziecko (scena gdy zaczęła mu zmieniać spodnie) i jak "pana domu" (apodyktyczny ton jakim zapędziła go do wymiany żarówki, jakby to był jego problem że w jej domu coś nie działa)

użytkownik usunięty
nomiko

Dla mnie ewidentnie matka wykorzystywała go seksualnie : scena, gay on zmienia żarówkę, a ona ściąga mu spodnie i ta jego mina "Znowu...", a pod koniec filmu komunikuje jej, że "nasze stosunki się zmienią, od tej pory będę twoim synem"

ocenił(a) film na 6

ja zrozumiałam to inaczej, nie na poziomie "związku" fizycznego tylko pewnej dewiacji relacji matka-syn ale na poziomie emocjonalnym. ale w sumie trudno stwierdzić która z nas ma rację :) tak czy siak na pewno relacja między nimi nie była normalna.

użytkownik usunięty
nomiko

Tak, może zagadnienie jest otwarte, może reżyserowi też o to chodziło, jak to często bywa, żeby każdy interpretował po swojemu.

pulpeciara

Naucz się korzystać z forum, bo jednym zdaniem możesz zabić film, który ktoś chciał obejrzeć. ZABIĆ.

#WRACAJ NA WIEŚ

ocenił(a) film na 8
Dazu

Niestety mnie zabił, na C+ był ten film, chciałem posprawdzać oceny czy warto obejrzeć i najechałem na forum a tu ktoś spoileruje... cały czas myślałem o tym :/ a tu okazuje się że to taka rola która udaje jej córkę... Dzięki koleś zepsułeś mi film ;)

BartiG90

No chyba koleżanka zakładająca post go zabiła :) Też oglądając ten film ciągle myślałem o tej córce, kiedy się pojawi. Okazało się jednak, że nasza kochana spamowiczka nie używa mózgu w 10 % i nie zorientowała się o co chodzi w tej kwestii.

Pozdro : )

ocenił(a) film na 8
Dazu

Oczywiście że koleżanka, moja pomyłka bo nie w tym miejscu nacisnąłem na "odpowiedz" :)

Pozdro ;)

ocenił(a) film na 6
Dazu

Zabić chęć oglądania może już sam polski tytuł. Choć pani od tematu się nie popisała.

ocenił(a) film na 8
pulpeciara

oczywiście, że nie. ale widać było, że ona była w przeszłości molestowana seksualnie.

ocenił(a) film na 7
pulpeciara

gratuluję, lepiej skasuj ten post i już się nie kompromituj.nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pulpeciara

Po raz kolejny apeluje do FW żeby każdy użytkownik miał do wypełnienia "test na IQ" i na podstawie tego dostawałby tzw "rangę" oznaczoną kolorem (np. czerwony, żółty, zielony, niebieski - żeby nie urazić czyichś uczuć ;-). Wówczas użytkownicy np w kolorze niebieskim mogliby ustawić w panelu blokadę wiadomości/postów użytkowników np. w kolorze czerwonym. Dzięki temu choć część użytkowników mogłaby "zrezygnować" z konieczności czytania takich postów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones