PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626934}

Między nami seksoholikami

Thanks for Sharing
6,3 12 622
oceny
6,3 10 1 12622
Między nami seksoholikami
powrót do forum filmu Między nami seksoholikami

Film mnie miło zaskoczył, przyjemnie się go oglądało ale do momentu aż Adam popuścił sobie po tylu latach. Przez takie postacie, aktorzy kojarzą potem mi się tylko z jedną, najbardziej kontrowersyjną rolą. Niestety po tym filmie, Mark Ruffalo już nigdy nie będzie dla mnie taki sam. Jestem osobą tolerancyjną, sama mam fantazję w życiu osobistym i nie mam większych zahamowań, ale tak jak przedstawili Adama i jego nałóg w końcowych scenach, napawał mnie obrzydzeniem...Teraz cholera będę musiała obejrzeć jakąś ciepłą komedyjkę z nim, aby "wyplewić" złe wspomnienia. To samo miałam z Patrickem Wilsonem po filmie "Pułapka", dopiero w "Kobieta na skraju dojrzałości" przeszło mi kojarzenie jego aktorstwa do grania pedofilii.
Ma się problemy...

Brzydgoszcz

Doskonale Cię rozumiem, miałam dokładnie to samo z aktorem Stanleyem Tucci. Najpierw obejrzałam z Jim Diabeł ubiera się u Prady, taki fajny był, sympatyczny, ale potem obejrzałam nostalgia anioła i nie mogłam uwierzyć ze to ten sam aktor! Też mi się tylko ze zwyrolem potem kojarzył... :-/

ocenił(a) film na 6
Brzydgoszcz

Tylko przypadkiem nie "pocieszaj się" tym filmem z jego udziałem:
http://www.filmweb.pl/film/Odruch+serca-2014-595629
Obrzydzi Cię jeszcze bardziej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones