PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 301
ocen
7,6 10 1 101301
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

Piękny wizualnie.

ocenił(a) film na 7

Koncept filmu nawet fajny, chodź trudny. Wizja życia pozagrobowego, całkiem ciekawa, dość dobrze dopracowana w szczegółach. Grafika i efekty wizualne cudowne, chodzby dla tego warto ten film obejrzeć. Niestety efekt psuje tu chamskie romansidło i tandetne zakończenie.

ocenił(a) film na 10
dkf

Film totalnie wyjechany w kosmos polecam :-)

ocenił(a) film na 2
dkf

Dla mnie ta wizja strasznie kiczowata....

użytkownik usunięty
dkf

dla mnie oprawa graficzna, jedna z najpiękniejszych jakie widziałam, gra Robina pierwsza klasa, sama fabuła też niczego sobie :)

dkf

Faktycznie od strony wizualnej film po prostu genialny, do tego kapitalna gra Robina Williamsa... Nie zgodzę się jednak, że fabuła jest tandetnym romansidłem, bo ta historia bardzo mnie urzekła.

ocenił(a) film na 8
dkf

Hmm... Jak romans może być 'chamski', wyjaśni mi to ktoś? O.O Rozumiem, tandetny, nudny, kiczowaty, tani wyciskacz łez (to nie jest moja opinia, podaję tylko przykłady określeń), ale CHAMSKI?? Przed stworzeniem tematu radziłabym się dwa razy zastanowić.
Na mnie ten film zrobił duże, pozytywne wrażenie, ale to było kiedyś, miałam może 14 lat gdy go obejrzałam. Dlatego mam zamiar obejrzeć go jeszcze raz i porównać moje opinie, ale podejrzewam że wiele się ona nie zmieni.

ocenił(a) film na 7
Nilith

Według mnie ta wizja raju, o którego budowie decydujemy wyłącznie my jest najciekawsza ze wszystkich dotychczas przedstawionych obrazów nieba.

ocenił(a) film na 10
maclaren_gtrm

dokładnie :-) ładnie i ciekawie zrobiony filmek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones