PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 040
ocen
7,4 10 1 175040
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Dziwny

ocenił(a) film na 7

Nudny, a jednak wciagajacy. Przewidywalny, a jednak intrygyjacy. Ciezko powiedziec, czy mi sie
podobalo. Na pewno gra aktorska Billa Murreya powala na kolana.A te japonskie klimaty... Troche
sie przestraszylam Tokio, bo takie wydalo mi sie wielkie, betonowe z mnostwem ilosci reklam. W
innym filmach bardziej magicznie bylo przedstawione miasto.
Niemniej jednak 7/10 wydaje mi sie sluszna ocena.

modrena

Mi za pierwszym razem z kolei nie podobał się w ogóle. Za drugim podejściem go pokochałam:) Impulsem do obejrzenia był wyjazd do Tokio zresztą. Tokio jest świetne, jest i takie drapieżne ale tez klimatyczne miejscami. Przepleciona technika i japonska staroyztnosc prawie że.
Co do filmu, jest niesamowity klimat.... Oboje, samotni, każdy ma inny plecak doswiadczen, a jednak rozumieja sie bez słow. Pokrewne dusze w wielkim obcym mieście które chyba celowo jest wybrane tak, aby podkreślic to wyobcowanie. Nie dość zę zagubienie w miescie to jeszcze w zyciu ; ) i ten delikatny "romans" platoniczny między nimi. Swietne zagranie - nic między nimi się fizycznego nie dzieje, ale widz czuje że coś tam jest na rzeczy.
Wlasnie skonczylam ogladac i wlazlam tu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones