PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219138}

Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi

Lucky People Center International
7,9 1 306
ocen
7,9 10 1 1306
Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi
powrót do forum filmu Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi

KONIECZNIE

ocenił(a) film na 9

Eksperyment, tak bym to określił. Pierwsze skojarzenie z "Baraką" tyle że tu mamy jeszcze przekaz słowny w postaci prawd objawionych na temat sensu życia i kształtu świata.Zresztą opis do filmu mówi wszystko.
Od siebie dodam że to bardzo pozytywny film pozwalający "see whole picture", poszerzyć własną perspektywę postrzegania rzeczywistości. A wszystko w konwencji wideoklipu za co do ulubionych.

9/10

ocenił(a) film na 8
None200

Właściwie to żaden zarzut, ale podczas oglądania filmu towarzyszyło mi poczucie przerostu formy nad treścią. To żaden zarzut, bo treść wypełniająca egzystencję rodzaju ludzkiego niezmienna jest od jej zarania. Różnie ją tylko pokazujemy. Tym razem konwencja teledysku - przyznać trzeba chociaż sama w sobie niezbyt odkrywcza i oryginalna - tu bardzo sprawnie, a chwilami zadziwiająco wykorzystana.

W czynieniu dobra i zła, szczęścia i nieszczęścia ludzie pozostają niezmienni, zmieniają się jedynie narzędzia. W opisywaniu tego również. Chociaż konwencja filmu nie do końca mnie przekonała, to bez znaczenia, ponieważ najgorsze w życiu jest zaprzestanie poszukiwań, tak egzystencjalnych jak i artystycznych. Dlatego 8/10.

None200

A mi ten film jak i "Baraka" nie podeszły specjalnie. Polecam za to "Bodysong".

http://www.youtube.com/watch?v=jeg9F550M4g

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones