PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219138}

Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi

Lucky People Center International
7,9 1 306
ocen
7,9 10 1 1306
Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi
powrót do forum filmu Międzynarodowe Centrum Szczęśliwych Ludzi

Super film !!

ocenił(a) film na 10

Psychodela, muzyka, cos niezwykłego.
Komuś pożyczyłem ponad rok temu, nie odzyskałem... a praktycznie juz jest nie do sciagniecia z sieci p2p, a co tu dopiero mowic o oryginale... ale szukam szukam kiedys odnajde ;]

bulaslayer

powodzenia
a próbowałeś go obejrzeć w innych stanach skupienia swojej głowy ?
:)

ocenił(a) film na 10
oicyp

no odzyskałem, tzn. udało mi się pociągnąć z netu ;]
A co do innych "stanów" to zależy o jakich stanach mówimy ;) _\|/_

bulaslayer

Czy są tu jakies brutalne sceny smierci, morderstw, umierania na ekranie itp?..

Xiao_Mei

Ok, już wiem co i jak :-)
Od razu skojarzyło mi sie to z filmem "Nadprodukcja, terror konsumpcji", po seansie sprawdziłam i wiedze, ze tego samego twórcy faktycznie... Wiec jak komus podobalo się "Centrum.." to może spokojnie sięgnąc po tę pózniejszą produkcję.

Xiao_Mei

Ahh, zapomniałam dodac, ze taniec, spiew, energia i wkurzenie Maurysów wywarły na mnie spore wrażenie, to jest TO!

bulaslayer

jes man green power rocks

ocenił(a) film na 10
bulaslayer

Nie ma potrzeby ściągać z netu. Film jest do kupienia w jednym dobrym sklepie z filmami. ;)
Wydanie szerokoekranowe z dżwiękiem 5.1.

www_filmstore_pl

na dvd??? Ten nick to nazwa sklepu?
jeśli nie to podaj linka jak możesz. Też mi zależy na kupnie tego filmu

ocenił(a) film na 10
klepak84

Co mianowicie miałbym Ci jeszcze podać ? ;)

ocenił(a) film na 10
bulaslayer

Ten "film" to po prostu miazga....6 razy go oglądałem i za każdym razem odnajdowałem coś nowego.....bardzo dużą role odgrywa muzyka (ogromną). Gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 8
vegelukasz

Obraz jest zupełnie inny niż te setki zwyczajnych filmów dokumentalnych.. Tu reżyser miał pomysł. Ale to jest film z tych, które albo się komuś spodobają albo ktoś stwierdzi, że to totalna beznadzieja. Nie ma nic pomiędzy. Dla mnie niezły, a gibony to niezwykle pocieszne zwierzątka ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones