PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033067}
4,1 2 537
ocen
4,1 10 1 2537
Miłość do kwadratu bez granic
powrót do forum filmu Miłość do kwadratu bez granic

Dziwna jest ta seria. Nie oczekiwałem od niej nie wiadomo czego... ot prosta, płytka, oby nieco wesoła i banalna komedia romantyczna. O ile scenarzyści mają jakiś zamysł na każdą z nich (chociaż na drugą najgłupszy z trójki) to tutaj wprowadzenie postaci Ewy dawało nadzieję na chociaż średni poziom... ależ skąd. Intryga jest tak banalna, że aż wstyd ją spoilerować i cały koncept szybko trafia szlag. Problemem serii jest niestety słabe aktorstwo. Adrianna Chlebicka jest w mojej ocenie bardzo atrakcyjna, ale aktorstwo nie idzie w parze z urodą, Mateusz Banasiuk do roli amanta nadaje się jak wół do karety. Widać, że charakter roli go męczy i gra wyjątkowo sztucznie. Najlepiej widać to w scenach z Baką czy Lubaszenką gdzie mamy aktorską przepaść. Dziwi mnie angaż wyświechtanego w komediach do granic absurdu Karolaka, tym bardziej, że gdyby jego postać usunąć z całej serii to nikt nie zauważyłby różnicy. Wystarczy tego pastwienia się nad tym wytworem dla platformy streamingowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones