PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868563}
4,3 17 516
ocen
4,3 10 1 17516
1,8 14
ocen krytyków
Miłość do kwadratu
powrót do forum filmu Miłość do kwadratu

Bravo bravo bravissimooo!
Kolejny paździerz do kolekcji.
Modelka, która ukrywa swój zawód i facet który z nią sypia i nie rozpoznaje jej w peruce i makijażu.
WTF !?!?

ocenił(a) film na 3
agatha103

Normalnie przypadek rodem z Czarodziejki z księżyca XD

lubiefrugo122

lepiej, hannah montany XDD

daevixx

Polska Hannah Montana :D trzeba było dać taki tytuł xp

ocenił(a) film na 6
Rejka

Definitywnie^^

agatha103

Jesteśmy najlepsi we wszystkim - w tworzeniu najgorszych filmów w ogóle.

ocenił(a) film na 4
byrgh

W każdym kraju kręci się słabe filmy. W USA masz potworne ilości złych filmów, tylko tam rocznie kręci się ich około 1000, a u nas nie więcej niż 40.

LukeLBN

Serio? Musisz lubić polskie kino. A ja nie dostrzegam wartości artystycznej w filmach naszego tysiąclecia, ale na poziomie czysto rozrywkowym przeciętny film zagraniczny (niekoniecznie rynek amerykański, który w manieryzmie jest nam równy) sprawdza się zdecydowanie lepiej.

byrgh

A widziałeś: "Erratum", każdy Smarzowski, "Ziarno prawdy", "Boże ciało", Sala Samobójców. Hejter"? To z tych, które mi się podobały i które sobie na szybko byłem w stanie przypomnieć.

ocenił(a) film na 6
Fiyo

i Najlepszy, Bogowie, Pokłosie, Rewers, Ostatnia rodzina, Jesteś Bogiem...

Wiosenka

Do "Najlepszego" i "Jesteś Bogiem" mam swoje uwagi, ale uważam, że i tak warto, bo można o nich ciekawie porozmawiać. Natomiast, gdybym miał polecać komuś zielonemu, to zacząłbym od tych wymienionych w środku ;)

ocenił(a) film na 4
byrgh

Owszem, lubię. Obejrzałem ponad 1100 polskich filmów z czego nieco ponad 500 z obecnego wieku/tysiąclecia.

ocenił(a) film na 3
byrgh

Gry robimy naprawdę dobre!

ocenił(a) film na 3
agatha103

Dokładnie, dotrwałem do połowy i już nie mogłem a nie zdarza mi się to ;)

ocenił(a) film na 9
agatha103

On z nią nie sypiał :D

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

Oj sypiał. Sama to przyznała w rozmowie z siostrą. Jak miała wyrzuty że przespała się z facetem, który ma dziecko w drodze.

ocenił(a) film na 9
ProZak

Nie pokazali tego, więc możemy tylko gdybać :D Całowali się, to widziałam :D A tej rozmowy nie pamiętam, myślałam, że miała fochy bo się z nią spotyka, uwodzi, całują się itp, a on ma kobietę i to w ciąży. Ale ok, mogliby pokazać :D

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

No właśnie jeden z wielu błedów scenariusza - nie pokazali. Była tylko o tym mowa w jej rozmowie z siostrą. Dlatego te niedorzeczności - przespali się i on nadal nie poznał w niej nauczycielki?

ocenił(a) film na 9
ProZak

Tak, to jest w tym najśmieszniejsze, że nie poznał. Przecież nawet jak się kobieta umaluje, to jakieś znaki szczególne są, podobieństwo, chociażby sam głos! Budowa ciała, ruchy, mimika. Dlatego ten film należy oglądać z przymrużeniem oka, jako lekka komedia, nie doszukując się błędów, nawet tych rażących :)

ocenił(a) film na 2
agatha103

Kurła, lepiej bym tego nie ujęła

agatha103

a superman lub zorro?tez mieli 2 życia i jakoś nikt ich nie poznał...

ocenił(a) film na 1
agatha103

Magia makijażu mój drogi ! Chyba nigdy nie oglądałeś Hanny Montany skoro szokuje cię to ze zmiana koloru włosów czy oczu zmienia kobietę nie do rozpoznania haha

ssijjajo

Wiesz, ale " Hannah Montana" to chyba jednak był serial dla dzieci :p

ocenił(a) film na 1
Rejka

A jakże ! Myśle ze polskie komedie romantyczne , z założenia są przesadne dla takiej grupy emocjonalnej ;) scenariusze na poziomie Hanny Montany

agatha103

facet myśli tym na dole to co się dziwisz:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones