PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119}

Miłość i śmierć w Wenecji

The Wings of the Dove
7,1 3 845
ocen
7,1 10 1 3845
Miłość i śmierć w Wenecji
powrót do forum filmu Miłość i śmierć w Wenecji

Nie byłam przekonana co do tego filmu. Premiera 98', melodramat.... eeee.. ale po wysokich notach na filmwebie obejrzałam i nie żałuję! Podbijam noty, dając 9. Dlaczego? Bo jest rewelacyjny w swoim gatunku - melodramat i jeszcze rok produkcji. Taka klasyka rocka, jak ja to mówię i na dodatek, film niosący ponadczasowe przesłanie, ale nie będę tutaj spojlerów dawać. Polecam wszystkim niezdecydowanym! (i nastawionym na melodramat)

Beatriz_Pinzon_Solano

Dobry nick i avek :)

ocenił(a) film na 9
Squirrel_filmweb

Yo soy Betty, la fea... dziękuję ;-)

ocenił(a) film na 9
Beatriz_Pinzon_Solano

W końcu dane mi było obejrzeć film w całości,po 25-latach od polskiej premiery.Przelotnie widziałem jakieś fragmenty w telewizji,aż w końcu nagrałem film w grudniu zeszłego roku.Obejrzałem go dopiero wczoraj i również nie żałuję,powiem więcej,w scenie gdy Millie i Merton widzą się po raz ostatni,to łezka zakręciła mi się w oku,ech...Dodam że tym samym dniu,wcześniej obejrzałem "Jak nigdy"z 2022r Vicky Krieps w którym,rzeczona...Miłość i śmierć...zajmuje ważne miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones