PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38807}

Miłość kibica

Fever Pitch
6,3 1 722
oceny
6,3 10 1 1722
Miłość kibica
powrót do forum filmu Miłość kibica

bardzo słaby film, nudził mnie, głupi wątek romantyczny ...kibicuję ManU:D

olsh666

Ja kibicuję Arsenalowi i lubię filmy o angielskiej piłce (lub z angielską piłką w tle), nawet te z ManU (ogladałem np dokument o ManU - Beyond the Promise Land i podobał mi się).

ocenił(a) film na 10
olsh666

widac baranie ... !!!!! ale powinienes byc przyzwyczajony do nudy skoro kibicujesz manchesterowi

domin_4

Przyzwyczajony do nudy? mecze diabłów nigdy nie są nudne, 20 tytuł mówi sam za siebie.

ocenił(a) film na 10
Pawlovsky

ilość tytułów wcale nie swiadczy o poziomie emocji ;)

domin_4

Nudna to jest polska ekstraklasa

ocenił(a) film na 7
domin_4

Dokładnie widać że to kibic MUłów,;D komedia romantyczna tego filmu bym nie nazwał,raczej obyczajowy z wątkiem romansu.Ogólnie film dobry,pokazujące życie prawdziwego kibica.Oceniam 7/10 i polecam każdemu kibicowi,i nie tylko,no może tylko z wyjątkiem kibicom Liver bo oni mogą być niezachwyceni,szczególnie końcówką filmu hehehe.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Gratuluje Zdobycia BPL Pozdro

olsh666

kibicuj komu chcesz ośle,ale nie skazuj filmu na potepienie tylko dlatego ze nie lubisz druzyny z filmu !

ocenił(a) film na 7
olsh666

Kibicujesz Manchesterowi ? To powinieneś wiedzieć, że ten skrót, którego używasz jest delikatnie mówiąc obraźliwy dla tego klubu. Więc uważaj, co piszesz.
A film niezły.

Glory glory Man United !!!

ocenił(a) film na 10
brisingr_2

Całkiem dobry film ale książka jest milion razy lepsza:)

ocenił(a) film na 9
ArekCz

Zarowno ksiazka jak i film sa swietne:)Podczas czytania ksiazki mialem wiele takich momentow w ktorych sytuacje z zycia Hornbyego byly bardzo podobne do sytuacji z mojego wlasnego zycia:)Zarowno ksiazke jak i flim polecam nie tylko kibcom Arsenalu:)I owszem zgodze sie z tym ze watek romantyczny jest dosyc tandetny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones