PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10642}

Miłość ma dwie twarze

The Mirror Has Two Faces
7,1 12 032
oceny
7,1 10 1 12032
Miłość ma dwie twarze
powrót do forum filmu Miłość ma dwie twarze

Koncert - utwór

ocenił(a) film na 8

Pamiętacie scenę koncertu kiedy On był zaafaerowany tym urządzonkiem a Ona poddała się muzyce? Chodzi mi o utwór wykonywany w czasie tego koncertu? Co to za kompozycja? Może ktoś będzie wiedział?

Sloper_1981

Witam! Jako że mineło już parę lat od powyższego pytania, może udało się Pani ustalić co to za utwór był grany na wspomnianym koncercie?
Film oglądałem dzisiaj na HBO i bardzo mi się ten króciutki koncert podobał. Pozdrawiam: Marek S. :-)
P.S. napewno odpowiedź zna Paweł Sztompke z PR3.

ocenił(a) film na 8
marek1966

Niestety nie udało mi się ustalić :) A film też oglądałam dzisiaj i właśnie pomyślałam sobie, że dalej nie wiem czego słucham :) Pozdrawiam również i chyba będzie mi Pan motywacją do dogrzebania się do tego utworu. Zaczynając od teraz :) Panu Sztompke chyba dam spokój ;) O wynikach na pewno poinformuję :)

ocenił(a) film na 8
marek1966

No proszę. Po 4 latach okazało się to bajecznie proste, bo utwór znalazłam po 2 minutach szukania :) A zwie się on "Carol of the Bells" i skomponowany jest przez ukraińskiego kompozytora Mykola Dmytrovich Leontovych.
Pozdrawiam raz jeszcze dziękując równocześnie za motywację ;)

ocenił(a) film na 10
Sloper_1981

wielkie dzięki za tę informację. właśnie weszłam na filmweb z nadzieją, że ktoś rozpoznał tę kompozycję. z tym, że wersja orkiestrowa w filmie bardziej mi się podoba od oryginału. mam nadzieję, gdzie też można ją gdzieś znaleźć :)

dagmaraa89

Witam. Znalazłam wersję tego utworu wykorzystaną w filme. To David Foster - Carol of the Bells. Życzę miłego słuchania.:)

artemida25

Nie kojarzycie tego z "Kevina samego w domu"? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones