PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10642}

Miłość ma dwie twarze

The Mirror Has Two Faces
7,1 11 975
ocen
7,1 10 1 11975
Miłość ma dwie twarze
powrót do forum filmu Miłość ma dwie twarze

Sex bez miłości to częste zjawisko ale czy możliwa jest miłość bez seksu ?Kiedyś wydawało mi się to absurdalne bo myliłem pożądanie z miłością,teraz kiedy już trochę lat mi przybyło, trochę więcej niż bym chciał,wiem doskonale że miłość i sex nie koniecznie muszą iść w parze.Jak najbardziej można kogoś kochać i czuć pożądania.Wiele par po długim wspólnym życiu nie czuje już pociągu do siebie ale kocha się wzajemnie,może na siebie liczyć w trudnych chwilach są dla siebie  wsparciem,obdarzają się szacunkiem  ..... Miłość to nie pożądanie.

ocenił(a) film na 7
dominik1980

Tam gdzie jest sex, niszczy się partnerstwo. Sex to degradacja i jest niezdrowy - tego w filmie nie mówią i nigdy nikt w oficjalnym przekazie tego nie zrobi. Film zaczyna wątek, bo to podchodzi pod prawa natury, ale go nie kończy. Nie tłumaczy. To dłuższy temat.

dzenero

Dzenero czy gdzieś można poczytać o tej teorii?

ocenił(a) film na 7
denny_burger

Można nawet posłuchać.
To co napisałem nie jest tylko samą teorią, bo taka teoria w realnym życiu może być fałszywa. Jeśli teoria ma pokrycie w praktyce przestaje być jałową teorią i staje się prawdą. Proponuję zacząć od praw natury ze zrozumieniem, większość ludzi odbija się od tej wiedzy, bo nie mają odpowiedniego poziomu świadomości. Jeśli zrozumiesz prawa możesz DOPIERO przejść w tematy filarów degradacyjnych. Inaczej szkoda czasu.

https://uupl.files.wordpress.com/2010/10/kybalion_-_studium_hermetycznej_filozof ii_starozytnego_egiptu_i_grecji.pdf

P.S. Oczywiście omijamy te wszystkie religijno-ideologiczne fałszywe wstawki w tym tekście, bo to nie ma sensu. Skupiamy się na samym sensie praw, pełnym zrozumieniu i odniesieniu ich do REALNEGO życia.

ocenił(a) film na 8
dzenero

Zgadzam się. Niestety jednak w takiej relacji brakuje namiętności, fizyczności, bliskości. Wiem bo żyje w białym małżenstwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones