PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874560}
5,2 2 726
ocen
5,2 10 1 2726
3,4 5
ocen krytyków
Miłość na pierwszą stronę
powrót do forum filmu Miłość na pierwszą stronę

Do filmu zachęciła mniej najbardziej osoba rezyserki, którą uwielaima jako osobą, filmowa, muzyka. Genialne teskty i spojrzenie na świat, celne punktowanie wad, słabości, ale i zalet.
Zwykle komedie romantycnzie - op zgrozo - robią w nasyzm kraju mężczyźni i mamy jakos tam sprzedającaą się sztampę. tu jest nieco inaczej.
Przyjemne kino!

anusia007

Dobrze pwiedziane, dizwią mnie ludiz, któ®zy oglądają kom-rom a potem hejtują, że kino nieambitne. Nieambitne, ale nie obraża rozumu. Dobra rozrywka

ocenił(a) film na 8
adriennee

Jezu tak! A co ode mnie? Już obejrzane. Powiem szczerze, że dawno się tak nie śmiałam na polskiej komedii. Można powiedzieć, że to fajny, sympatyczny i wciągający film ze znaną obsadą. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to polecam :)

anusia007

A film nadaje się ze by zabrać mame i siotrę? nie ma sexu zabardzo?

agatamaslak555

Śmiało, to nie jest ciacho z pierścionkiem w d... Film b ok na babksie wyjście też

agatamaslak555

No i takie komedie to ja rozumiem, z przekazem, dużą dozą romansu i fajnym poczuciem humoru. Jak najbardziej sie nadaje ;))))

anusia007

Sadowska robi dobre filmy, dlatego wiedziałam, ze to nie będzie komedia romantyczna jakich wiele i nie zawiodłam sie. Stramowski mnie w tym wydaniu romantyka ujął:)

magdabol

Zawierucha i Damiecki też fajnie, dobre twrze

agapie

Damięcki świetny, on jest jak wino, z wiekiem coraz lepszy:)

Sandra_Jurek

nie wiem, czy najlepszy, ale na pewno dobry :) + za muzyke w filmie

magdabol

Dziewczyna mnie zabrala i zapieralem sie okrutnie... a tu? naprawde przyzwoity film i dobra zabawa

maksymilian_pankiewicz

haha, z moim facetem było podobnie. Stwierdził, ze poszedł ze względu na mnie, a
potem przyznał, ze dobrze sie bawił. Mieli dobre teksty w filmie, myslę, ze to dlatego:)

ocenił(a) film na 9
anusia007

Ja po seansie odniosłam podobne wrażenie, ogląda sie trochę inaczej, niż zwykłą komedię romantyczną. Byłam ciekawa jak Sadowska poradzi sobie w takiej konwencji i musze przyznać, ze dała radę.

ocenił(a) film na 9
ula_szyb

Sadowska lubi eksperymentowac i cenię ja za to. Ma tez niezłe wyczucie , dlatego filmy z nią naprawdę dobrze sie ogląda.

anusia007

Mojej uwadze narzuciła się przede wszystkim zręczność, błyskotliwość, z jaką film zrobiono, np powracający w różnych formach Fellini - najpierw wspomniany w wykładzie, potem w nieoczywisty sposób w wyrazie włoskim "vaffanculo", który z kolei (wyraz) znów się dalej pojawi, ale już w polskim wydaniu, gdy prezydentowa nakazuje w...alać mądralińskiej interlokutorce - widać, że motywy krążą, struktura wydaje się być przemyślana znakomicie, piękno niektórych scen - światła na moście zapalają się czarodziejsko - dopełnia zaś całości wrażenia, podbitego jeszcze muzyką... I uroniłem łezkę. Uroniłem, bo opowieść jest ciepła, godna szczerej wdzięczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones