PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226325}
4,2 35
ocen
4,2 10 1 35
Miłość w cieniu Big Brothera
powrót do forum filmu Miłość w cieniu Big Brothera

Próba powiedzenia Big Brotherer jest zły, Ja reżyser chcę wam pokazać, że można żyć inaczej, rozmawiać ze sobą naprawdę. Wyszedł Big Brother nie rózniący się niczym od tego emitowanego w TVN. Zabrakło przede wszystkim bohatera z czyli gdyby ci ludzie tacy byli ale znaleźli się w sytuacji zmuszającej do przemiany, refleksji, czegokolwiek, aby uciec od li tylko naśladownictwa formatu TVN.
Czy dokument o naprawdę interesujących ludziach i problemach współcześnie zrobić tak trudno, bo gdy tylko postawimy kogokolwiek przed kamerą to on "wychowany" jakgdyby na reality show będzie naśladował uczestników?
A może ludzie tacy bylejacy poprostu są i nie ma o kim robić filmów?
To wszystko raczej nie prawda, choć rężyser próbuje na ekranie to świadomie czy nie udowodnić.
Widzimy fragment realnego życia, które w niczym nie różnie się od sztucznej rzeczywistości telewizyjnego show, tylko po co to oglądać przecież mieliśmy już klony takie jak " Bar" itd czy potrzeba kolejnego udającego film dokumentalny.

limi

czesc ja mam pytanie
ten dokument opowiada strikte o ludziach z big brothera czy atk tylko krązy wokuł tego twematu mniej lub bardziej poruszając ich losy
dzieki za odpowiedz
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones