PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125631}

Miłość w myślach

Was nützt die Liebe in Gedanken
7,0 487
ocen
7,0 10 1 487
Miłość w myślach
powrót do forum filmu Miłość w myślach

polskie wydanie

ocenił(a) film na 9

Poszukuję informacji, czy film ten kiedykolwiek został wydany w Polsce - bez znaczenia na jakim nośniku. Miałam w planie użyć go w prezentacji maturalnej, niestety, dzisiaj dowiedziałam się, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe, jeśli polskiego wydania on nie ma. Google nie dało mi jednoznacznej odpowiedzi, chociaż wnioskować mogę, że takie wydanie nie istnieje - pozostaje mi się łudzić, więc:
Drogi Przyjacielu!
Jeśli posiadasz jakąkolwiek informację w tym temacie, daj znać!

Urdlen

Nic nie wiem o polskim wydaniu, ale raczej bym na to nie liczyła... :( Chociaż, był puszczany na Warsaw Film Festival w październiku 2004. Swoją drogą co za głupota, że nie możesz użyć filmu, który nie został wydany w Polsce? Co im to przeszkadza...

A tak z ciekawości, jaki masz temat? :)

ocenił(a) film na 9
ponczek_m

Problem pojawia się przy sporządzeniu bibliografii - co wpisać przy wydawcy, co przy mieście, roku - byłam porozmawiać na ten temat w bibliotece i tam panie powiedziały mi, że prawdopodobnie musi być polskie wydanie, ewentualnie jakaś strona gdzie legalnie można obejrzeć spolszczony film online. Pozostaje więc zasięgnąć języka u jakiegoś polonisty..
A temat brzmi: Buntownicy i odmieńcy - przedstaw i porównaj na podstawie wybranych dzieł literackich i filmowych. A że zamierzam w dużym stopniu skupić się na różnicy pomiędzy buntem i odmiennością, to "Miłość w myślach" wydaje mi się wręcz doskonała - zwłaszcza, że uwielbiam ten film, więc na pewno mówiłabym z maniackim zapałem ;p.

Urdlen

gdzie można obejrzeć go w sieci?

january666

podbijam:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones