PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4677}
6,7 6 573
oceny
6,7 10 1 6573
Miłość w rytmie rap
powrót do forum filmu Miłość w rytmie rap

Gdy miałam 14 lub 15 lat kochałam ten film :) Widziałam go chyba z 30 razy.

ola1986

heh, skąd ja to znam ;) kiedy byłam podlotkiem oglądałam ten film bez końca ;) ale, kiedy to było... ;)
obawiam się, że oglądając dziś mogłabym czuć zażenowanie ;)

astaroth_66

ogladałam wczoraj i faktycznie teraz wydaje się kiczowaty...ale sentyment pozostaje...ludzie którzy nie wychowali się na takich klimatach nie docenią tego filmu...

ocenił(a) film na 5
astaroth_66

hehehe, ja też daaaawno (rany jak strasznie dawno!) temu oglądałam ten film non stop :)
Taaaa... teraz... hmmm...
jakoś brak mi słów żeby opisać jak kiepskie wrażenie robi :)
Ale sentyment pozostaje, scenę na placu budowy nadal uważam za very romantic :)

ola1986

Każdy miał kiedyś 11 lat ;) ze względu na muzykę i układy taneczne, ten film potrafi uwagę przykuć, fajne motocykle i cegiełki na fryzurze, a co więcej? Jeszcze Naomi i nasz Janusz Kamiński rzucą się w oczy, scena gdy żarówki od lewej do prawej bujają się i po zawodach. Czasem można wrzucić na luz i obejrzeć!

elmo81

zgadzam sie,własnie wczoraj pusciłam sobie wieczorkiem zobaczyc ile zapamietałam jako dziecko,z sentymentu warto obejrzec jeszcze raz

ocenił(a) film na 10
ola1986

nikt z rocznika 1986 i wzwyz nigdy nie pojmie w czym tkwi magia tego filmu ogladanego na VHSie aż do zerwanej szpuli. To był jak powiew zachodu, ucieczka przed postkomunistycznymi realiami do innego świata.
podobnie z Dirty Dancing i niezapomnianą kreacja ś.p. Patricka Swędzi

Gimby nie zrozumiejo tego filmu bo ich na świecie nie było, albo na chleb mówili beb, a na księdza zorro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones