PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10027295}

Miłosne porachunki

Time Is Up 2
3,9 501
ocen
3,9 10 1 501
Miłosne porachunki
powrót do forum filmu Miłosne porachunki

Pierwszej części nie oglądałem ale z tego co zobaczyłem i tak nie ma takiej potrzeby, co do samego filmu po prostu słaby i to w zasadzie pod każdym względem ( na mały plus klimat Italii ) cała reszta łącznie z aktorstwem słabiutka, no chyba że ma się małe wymagania i nie więcej niż 15-18lat to wtedy ewentualne pozytywne opinie byłbym w stanie jakoś zrozumieć bo ogólnie nie ma się co czarować film słabiutki....

ocenił(a) film na 2
slobi

co ciekawe, część pierwsza wg mnie o parę poziomów wyżej stoi niż to coś. Wgl inne filmy, niby powiązane ze sobą. Tylko mówię, że warto dla porównania jedynkę zobaczyć.

ocenił(a) film na 4
slobi

Też uważam że ta część słabiutka momentami czułam się jak bym oglądała reklamę bielizny

ocenił(a) film na 6
slobi

A co jest nie tak z aktorstwem? Że nie odgrywają typowych ludzi ? Za życia na oglądałam się mnóstwa filmów, zwiedziłam pół świata i w sumie nikt nie zachowuje się tak "idealnie" jak na filmach, ludzie są bardziej powściągliwi, naturalni, omylni. W prawdziwych rozmowach są pauzy, niezręczność i brak super odwagi, czasem nawet stany lękowe. Ludzie bardzo często są atypowi i to tu dostrzegam. To mi się tu podoba, jest przedstawiona prawdziwa relacja. Wiadomo, że w dużej większości filmy są bardziej interesujące od rzeczywistości z tego właśnie względu, ale ten film jest przynajmniej jakaś odmianą, taki prawdziwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones