PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547156}

Miś Yogi

Yogi Bear
5,8 14 081
ocen
5,8 10 1 14081
Miś Yogi
powrót do forum filmu Miś Yogi

Tak jak w tytule, film dał radę i bawiłem się przednio mimo ze już mam parę lat ponad docelową grupę odbiorców ;) Naprawdę zabawny Yogi, stonowany Boo-Boo. Tylko ten sierżant taki sobie. Mocne 7/10.

ocenił(a) film na 3
xsewx

Ustępuje. Całkowicie plastikowe postaci i scenografię (co normalnie razi) można tu nawet przeboleć jako pewną konwencję, ale fabuła jest tak naiwna jak to tylko możliwe, a do tego całkowicie przewidywalna. Sam Yogi też jakiś...

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

To ciekawe jakiej fabuły oczekiwałeś po takim filmie ;) ?

ocenił(a) film na 4
Zygfryd666

Zgadzam się. Bajka była super, oglądałem to godzinami, gdy byłem młodszy. Film jest po prostu denny, jeszcze nie obejrzałem do końca, bo po prostu nudzi. Gry aktorskiej to tutaj w sumie nie ma, sztywni aktorzy, ta blondynka ze Strasznego Filmu jest już nudna, a strażnik to dno totalne. Sztywna jest również historyjka, naiwna i banalna. Niby to bajka dla dzieci, ale w moim odczuciu, jako coś w rodzaju "remake'u" to totalna klapa. Oceniłem na 4/10 tylko ze względu na sentyment do oryginalnego Misia.

btw. do xsewx >> jeżeli na tym czymś bawiłeś się "przednio", to nie polecam Ci bardziej ambitnych komedii, ponieważ zaplujesz się na śmierć ze śmiechu. Dzieci w wieku przedszkolnym to może bawić, jednak ja oczekiwałem czegoś więcej od tej ekranizacji. Dziwne poczucie humoru i trochę żałuję, że ten film do mnie po prostu nie trafił. ;)

ocenił(a) film na 3
Demotrix

Zgadzam się z większością film jest fatalny. Denna gra fatalny scenariusz, ogólnie coś takiego nie powinno ujrzeć światła dziennego. Może gdyby dubbing był jak z kreskówki to można by się było wczuć że to Yogi, a to jest tak naiwne, że szkoda patrzeć.
I do tego Anna Faris. Przecież wszystkie jej role są związane z największą idiotką światowego kina i niestety dla aktorki nic to nie zmieni, a film z nią staje się idiotyczny.
Hohohoho pozdrawiam

xsewx

niestety moim zdaniem ustępuję i to bardzo... jednak kreskówki mimo swojej prostoty były dużo zabawniejsze... (a może to tylko wspomnienia?)
http://notatnikkulturalny.blogspot.com/2011/07/mis-yogi-czyli-gdy-nasze-wspomnie nia.html

ocenił(a) film na 6
xsewx

To fakt filmik calkiem spoko :) choc do bajki mu jeszcze daleko. Ogladalem ten film z polskim dubbingiem i zauwazylem podstawowy blad, na park yogiego mowiono "jellowstone", a to przeciez nie jest yellowstone tylko jellystone co po polsku brzmiałoby "dżellystone" tak jak żelki

Nozix

mylisz się , Yellowstone jest poprawną nazwą...

ocenił(a) film na 6
skibson91

Raczej ty sie mylisz poczytaj sobie pierw zanim cos napiszesz http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%9B_Yogi yellowstone to poprawna nazwa istniejacego parku, a yogi zyl w fikcyjnym parku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Jellystone_Park

Nozix

no to mój błąd ... :)

ocenił(a) film na 7
xsewx

Dokładnie bardzo fajne na wolne popołudnie ogólnie w fajnym klimacie, jak najbardziej polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones