PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608660}
6,1 167
ocen
6,1 10 1 167

Mi primera boda
powrót do forum filmu Mi primera boda

sądząc po obsadzie i to będzie, tak myślę, podchodziło pod amerykańskie komedie o ślubach, takie co dużo się dzieje, jest kupa śmiesznych motywów, vamos a ver.

wjewjurka87

???
to filmweb, czy program szklana kula z wróżkami??

ocenił(a) film na 7
lesli_2

Dla ciebie niech będzie tym czym chcesz, ja wyraziłam pozytywną opinię na temat obsady tego filmu, a jak wiadomo obsada jest raczej powiedzmy ważna, a zatem założyłam, słusznie jak się potem okazało, że film będzie warty obejrzenia, z resztą, teraz nie pamiętam ale możliwe że wtedy obejrzałam już trailer.

wjewjurka87

nic takiego nie wynika z twojej pierwszej opinii, tylko wróżenie z kuli, "po obsadzie" wnioskujesz o czym będzie film, gdybyś napisała, że po obejrzeniu trailera, czy po informacjach w mediach sądzisz, że ...
to nie zwróciłbym nawet uwagi, tylko bym przeczytał. :)

acha też cię kocham pzdr.

ocenił(a) film na 7
lesli_2

Najwidoczniej zapomniałam wspomnieć o trailerze; nie musiałeś od razu kąsać;)

wjewjurka87

sorki nie zamierzałem, wiedziałem, ze miałem coś robić ze swoją mordką, ale myślałem o całowaniu :)
żart, ale tak gwoli prawdy czasem mam "gorszy dzień i wtedy nawet jak się staram to i tak wychodzi mi kąśliwość, jeszcze raz sorki za niezamierzony efekt

ocenił(a) film na 7
lesli_2

:) Wszystko w porządku. A tak w ogóle to nie myślałam że znajdzie się ktokolwiek kto pojawi się w tym temacie;) Tak z ciekawości, oglądałeś film?

wjewjurka87

szczerze, to mam go w kolejce do obejrzenia, tylko ze względu na Oreiro, żeby zobaczyć m.innymi jak się zmieniła od czasu "Zbuntowanego anioła", ale zawsze wypada mi coś innego do obejrzenia, a ponieważ miałem zamiar obejrzeć (nadal mam), to wypadało poczytać co inni sądzą o nim - choć nie zawsze jest to dla mnie wyrocznia, ale jakiś punkt zaczepienia :)
pzdr.

ocenił(a) film na 7
lesli_2

Rozumiem:) Ja obejrzałam wszystkie jej filmy do 2011 r. i większość z nich jest dobra lub b. dobra, jedyny dziwny to Guerra de los gimnasios; z resztą, oceny społeczności do poszczególnych jej filmów sa całkiem obiecujące, także można powiedzieć że brała udział w produkcjach godnych polecenia, oczywiście biorąc pod uwagę upodobania gatunkowe; z seriali z nią, mam obejrzane tylko trzy, ale za to z rewelacyjnymi notami:) ok, to tyle, miłego przyszłego oglądania, cześć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones