PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 441
ocen
7,0 10 1 18441
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

Chyba tylko tyle JAK ??? Jak można zgwałcić a potem zamarkować prawdopodobnie aż 5 tys kobiet ??? Jak Policja może być tak nie udolna by nic nie zdziałać jeszcze sie tego potem wyprzeć ??? Jak amerykańska komercja może na to pozwalać po przez budowanie fabryk co tylko pokazuje że sama komercja nie jest wcale aż tak dobra :-/ No niestety film smutny pokazujący prawdziwego diabła jak to Ewa mówiła i uświadamiający mnie że najlepsze scenariusze do filmu pisze samo życie .

ocenił(a) film na 9
ninja_4

No mnie też to wstrząsnęło. Film pokazuje że ten co ma kasę może robić co mu się podoba i nikt mu za to nic nie zrobi, a ten co nie posada nic to on nic nie znaczy i nie ma żadnych praw. Niestety

ocenił(a) film na 8
frycek49

Film jest na prawdę pouczający. Gdyby było więcej takich zdeterminowanych osób, jak bohaterka, którą grała Jennifer Lopez na pewno można by tego uniknąć. W tej produkcji świetnie ukazano ludzką obojętność. Redaktor gazet bał się wydrukować artykuł o tych kobietach żeby "nie podpaść". Ile na świecie jest/było takich sytuacji? Pewni całe mnóstwo! 5 tysięcy kobiet... Nadal tego nie mogę pojąć.

Kinga_im

W takich przypadkach powinna być zawieszona demokracja i takich ludzi , zwierzęta osądzić bez procesu a najlepiej wyciąć co nieco bo jest tp gorsze niź śmierć

no i pomyślcie sobie to trwa do dnia dzisiejszego PO PROSTU SZOK w europie jest to nie do pomyślenia

ocenił(a) film na 7
ninja_4

film bardzo mi sie podobal , czytalem kiedys artykol w gazecie na ten temat i wywiad z j.lo to byl dla mnie szok. zaskoczylo mnie natomiast ze j .lo jest tak dobra aktorka bo w tych komediach romantycznych wypada srednio

ocenił(a) film na 7
ninja_4

'narodowa chluba Meksyku - Ciudad Juárez....'
Morderstwa kobiet(dzieci!!!) z Juarez, jak i filmy czy dokumenty na ten temat stały się już legendą... z mojej strony brak słów na tak okrutny przejaw ludzkiej nienawiści i agresji, fakty są przerażające z jednej strony korupcja i bezkarność morderców, z drugiej bezsilność mieszkańców...



ocenił(a) film na 4
ninja_4

Idz sie pobaw do piaskownicy - tam tez pewnie znajdziesz cos wstrzasajacego, przedszkolaczku, np kocia kupke. Jak chcesz obejrzec cos, co poruszy toba do glebi i czego NIGDY nie zapomnisz, polecam francuski film pt. Irriversible.

ocenił(a) film na 8
ninja_4

Meksyk ma jeden zasadniczy problem - wolną amerykankę. Tam w zasadzie nie ma jako takiego prawa, tylko w większości zwyczajowe, którego niestety i tak się nie przestrzega. Po dziś dzień widać tam skrajność w społeczeństwie - bogaczy i biedotę (klasa średnia w zasadzie nie istnieje). A że z piedestału spaść łatwo, to każdy trzyma się stołka, nie myśląc o wartości życia, jak w przypadku filmu. Straszne jest również to, że jest wiele organizacji międzynarodowych (ONZ?) i nie umieją one przez prośby, ani groźby pomóc rozwiązać temu pięknemu krajowi tego przykrego i trudnego dla wielu Meksykanów problemu.

ocenił(a) film na 6
Panczita

Dokładnie! Widać, że ci, którzy maja kase czują sie 'poza prawem' i robią najgorsze rzeczy, za które juz z pewnością mieliby dożywocie. Wiec biedni meksykańczycy pewnie nawet nie liczą na współprace z jakimikolwiek organizacjami, bo one również sa w gronie tych kasistych sz*at, a nawet jeśli nie to boja sie ze dostaną kulką w łeb. Ofiar przybywa, a wszyscy siedza cicho ;/ Rząd Meksyku to dno totalne! Nie wyobrazam sobie co czują te biedne rodziny z Juarez.. :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones