PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 441
ocen
7,0 10 1 18441
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

Wypożyczenie tego filmu to strata pieniędzy. Większość filmu obejrzałem na przewijaniu, bo tego co usiłowali grac aktorzy nie można nazwać inaczej jak żenadą.Temat filmu ciekawy, ale program (poświęcony tym morderstwom)w TVN jakiś czas temu, był tysiąc razy bardziej emocjonujący. A morał filmu to jest normalnie na poziomie dziecka - "za wszystkie morderstwa odpowiadają amerykańskie korporacje" hahaha
Akcji i emocji w filmie jest dokładnie 0. Jedyny trapiący widza problem (obok odliczania czasu do końca) to czy Lopez doprowadzi do wydrukowania artykułu, normalnie fascynujące ;P

Marian_20

ej marian jeżeli ty obejżałeś film na przewijaniu to nic dziwnego ze potem piszesz głupoty że kicha. Film sie oglada cały i dopiero potem można stwierdzic czy był dobry czy nie.

ocenił(a) film na 1
clown

Racja Optimus Prime. Ale napisałem, że "większość" filmu przewijałem (a nie cały) bo po 1/3 filmu myslałem , że usnę. Także początek obejrzany prawidłowo ;)

ocenił(a) film na 9
Marian_20

"za wszystkie morderstwa odpowiadają amerykańskie korporacje"? Oj, to chyba źle oglądałeś... Tak wcale nie było powiedziane. Mordowali ludzie, brutalni zboczeńcy, ale byli powiązani z takim a nie innym układem, że te morderstwa uchodziły im na sucho. A amerykańskie korporacje odpowiadają raczej za wykorzystywanie tych kobiet. Następnym razem uważniej oglądaj film, a potem oceniaj. Mi się bardzo podobał, 9/10, świetna gra Lopez.

ocenił(a) film na 7
annica_2

zgadzam sie z tym że 9/10 i z tym że Lopez zagrała, może nie świetnie, ale nie ma się do czego przyczepić. Marianie, nawet jak byś obejrzał 4/5 filmu a resztę byś przewinął, to nie ufał bym twojej opinii :)

ocenił(a) film na 6
fuck_yeah

J.Lo jak ja lubię tę kobietę. Za wszystko. Może kunsztu aktorskiego nie pokazała. Najwyższe loty to nie były ale naprawdę Jej wychodzi po prostu wszystko. Film jak film. Średnio zrobiony, choć może ta stylistyka miała imitować dokument? nie wiem. Ale temat mnie kopnął. Jakiś kolega napisał tutaj o morale. Morał to mają chłopcze bajki, a to jest niestety historią prawdziwa, nad którą można tylko usiąść i płakać, że zamiast coś zrobić siedzi się i "przewija filmy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones