PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 433
oceny
7,0 10 1 18433
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

Słyszałam, że TVN robił swego czasu reportaż na ten temat. Czy ktoś wie jak się on nazywał i gdzie mogę go znaleźć w internecie? Może znacie jakieś inne ciekawe reportaże/filmy itp mówiące o tym? z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
kiepska87

Dokument o tym robiło Discovery albo NG.
Może to widziałaś na TVN.
A znaleźć na necie może nie być łatwo choć podobno znaleźć można wszystko. ;-)

kiepska87

"Juarez- miasto zbrodni" albo "Miasto zbrodni" leciało niedawno też na TV Silesia, a poza tym nie wiem gdzie to można znaleźć. Trzeba przyznać dokument robił mocne wrażenie, bo film z Lopez już mnie tak nie poruszył.

ocenił(a) film na 5
kiepska87

Właśnie też kiedyś oglądałam na TVN-ie (daawno temu) dokument pt. "Juarez-Miasto zbrodni". Jeśli już chodzi o tą tematykę to polecam jeszcze książkę "Miasto, morderca kobiet" - dziennikarskie śledztwo dotyczące morderstw i życia w Juarez. Wersję dokumentalną (zarówno w postaci książki, jak i reportażu) uważam za lepszą od filmu, więc polecam ;)

ocenił(a) film na 8
kiepska87

na TVN robiła reportaz o tym taka blondynka, duzy ma dosc nos (strasznie charakterystyczna kobieta do dzis robi reportaże dla tvn), najcześciej dla Uwagi albo Spuper Wizjera sprawdź musi byc na stronach internetowych w archiwalnych odcinkach, ten reportaż leciał parę lat temu...pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
kiepska87

A właśnie, poza tym jeszcze http://www.filmweb.pl/film/Traspatio%2C+El-2009-497212 z tego, co czytałam ma podobną tematykę ( o ile nie taką samą ) ;]

kiepska87

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć online tego dokumentu z TVN.. :(

ocenił(a) film na 8
kiepska87

Na pewno był bo sama go oglądałam a ta reporterka ma na imie Dorota a nazwiska sobie nie przypomnę

ocenił(a) film na 7
melpomene_fw

Warakomska

ocenił(a) film na 8
jacpod

może, ale wiem jak wygląda:) i cały czas w TVN pracuje:)

ocenił(a) film na 7
melpomene_fw

to Wellman..

ocenił(a) film na 8
jacpod

:D Nie to nie ona:D

kiepska87

Odświeżam temat, serial miał tytuł Miasto Zbrodni http://www.filmweb.pl/serial/Miasto+zbrodni-2003-457036 i ponawiam pytanie czy ktoś wie gdzie można go zdobyć ?

Carlitos

ja niestety nie wiem, ale swego czasu oglądałam go na tvn style. Składał się chyba z 10? odcinków. Bardzo mocny i poruszający dokument. Dziennikarze doszli nawet do niektórych faktów, które wogóle nikogo nie zainteresowały. Oni udają ze nie wiedza kto morduje te niewinne kobiety, tak naprawdę większość wie ale wszyscy albo się boja albo są przekupieni, a biedne rodziny zamordowanych przecież nic nie zrobią :(

monia198923

Można się tylko domyślać dlaczego ten serial nie jest nigdzie dostępny. Nie sądziłem, że macki meksykańskich karteli sięgają tak daleko.

Carlitos

Pewnie świadomie ten serial nigdzie nie jest dostępny, ale co jakiś czas tvn go puszcza późnym wieczorem lub w nocy. mam nadzieje ze kiedyś jeszcze go powtórzą, to wtedy na pewno spróbuje nagrać.

kiepska87

To też o tym:
https://www.youtube.com/watch?v=8wR1MVdDmUA

ocenił(a) film na 1
kiepska87

Juarez- miasto zbrodni, ktoś coś? :) super dokument to był...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones