PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 440
ocen
7,0 10 1 18440
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

wart obejrzenia?

ocenił(a) film na 8

dzisiaj na tvp 2 leci Miasto śmierci. Polecili byście go czy raczej nie?

wetheurban

masz wybór między tym, a Egzorcyzmy Emilly Rose :) Ja osobiście wybiorę chyba Egzorcyzmy... Jakoś zawsze ten film omijałem, nie wiem czemu, aż do dzisiaj jak widać - przeznaczenie :D A, że to północ, tym lepiej oglądać coś mocnego, żeby nie zasnąć na filmie. Polecam Polsat dzisiaj :D

b4rt3k0pl0

Egzorcyzmy są chyba zaraz po filmie "Miasto śmierci", więc można obejrzeć i to i to:)

ocenił(a) film na 8
b4rt3k0pl0

Egzorcyzmy oglądałem i jakoś nie jest to gatunek filmu który jest przeze mnie lubiany.. Postawiłem na Miasto Śmierci i nie żałuję, dobre kino :)

ocenił(a) film na 8
wetheurban

Oglądać polecam dobry film dobra fabuła i motywy zwłaszcza że to produkcja na faktach Jennifer Lopez też nawet spoko zagrała swoją rolę

Aiva1993

Może to głupie pytanie ale.. Czy w tym filmie jest pokazane dużo przemocy, gwałtu itp? Ostatnio unikam takich filmów gdyż za bardzo zaczęło mi to wszystko siadać na psychikę i stąd moje pytanie..

ocenił(a) film na 8
Salvia

no nie jest to film łatwy lekki i przyjemny

ocenił(a) film na 9
slavc79

dokładnie, ale na pewno wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Salvia

Scen gwałtu takowych nie ma no ale na pewno nie jest to jakiś przyjemny film bo to nie jest lekka komedia tylko film na faktach oparty na brutalnych losach kobiet

ocenił(a) film na 8
Salvia

I co Salvia, obejrzałaś czy dałaś sobie spokój?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones