PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 433
oceny
7,0 10 1 18433
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

to co sie dzieje w meksyku jest przerazajace, tam kobieta tez nic nie znaczy jesli jest w taki
sposob traktowana, jak przedmiot, ktory mozna zgwalcic, posiekac i na koniec zabic. To sa
przeciez ludzie, kobiety, a nie napompowane lalki, jak chca sie te debile powyzywac, niech
sobie kupia lalke dmuchana i na niej wyladowuja zlosc na nie na bezbronnej kobiecie.

ocenił(a) film na 6
Dzastina221

dokładnie :(
właśnie zaczęłam ogladac ten film ,dzisiaj na TVP1

Dzastina221

kiedyś kobietom zakładano chomąta i wychodzono z nimi w pole

ocenił(a) film na 6
toom333

A Ty zapewne byś chciał, aby i dzisiaj również tak było?

ocenił(a) film na 9
toom333

kobieta to tez czlowiek a podobno jeden taki mezczyzna spiewal ze facet to swinia...

Dzastina221

racja powiem nawet tak: "kobieta też stworzenie boże powinna spac w oborze lecz ze wzgledu na ksztalt d**y chłop wzial ja do chałupy" :)

ocenił(a) film na 9
toom333

czy ty ,masz jakis uraz do kobiet ze tak piszesz??? bo po takich wpisach sadze ze kobiety musialy dac ci popalic

Dzastina221

hmm... nie

toom333

a skoro już cytujesz cudze teksty to rób to dokładnie "kobiecie zakładano chomąto tak robili chłopi do 19stego wieku i orali nimi pole" - skoro utożsamiasz się z wieśniakami z tamtego okresu to nie pasujesz to dzisiejszych czasów!
"Wpadnij pod derkę na bajerkę "- może to też znasz:D idealnie pasuje do ciebie!

toom333

phi tekst z filmu "chłopaki nie płaczą"....wymyśl coś swojego chłopcze!

karolinamagia678

brawo dziewcze! ale czy chwyciłaś że to ironia :)

toom333

ta jasne bo co masz teraz napisać?!

Dzastina221

Za to w Polsce jest dokładnie odwrotnie. Może nie tak dosłownie, ale niestety niszczenie mężczyzn odbywa się w obliczu tzw. "prawa". Co więcej, kobiety są tak hołubione, że dla ich dobra niszczy się także dzieci!

ocenił(a) film na 9
netis7

holubione?? W polsce?? Wolne zarty jakby byly holubione to by nie musiala kobieta mieszkac z mezem pijakiem ktorego nie chca eksmitowac bo on ma tam jakies prawa, w niemczech to taka kobieta dostaje bardzo dobra pomoc a w Polsce potrafia jeszcze jej zabrac dziecko bo zarzuca jej brak nalezytej opieki nad dzieckiem i nie wazne ze kobieta stara sie ile moze a maz pijak rozwala dom, wazne jest aby jeszcze takiej kobiecie dosrac, nie wspomne juz o macierzynskich oraz pieniadze jakie dostaje kobieta w tym kraju na wychowanie dzieci, istny smiech na sali

Dzastina221

Może i jest tak jak napisałaś - to chory kraj. Jednak przeważnie jest tak jak ja napisałem. Przeczytaj sobie List Otwarty Do Premiera w którym dowiesz się o wielu patologiach czynionych dla dobra wyłącznie kobiet. Powtarzam - znam i takie przypadki jak opisany przez Ciebie. A teraz zapraszam tu:
https://docs.google.com/folder/d/0B1JUiodsU8X8bXVJX3lCWlRyRk0/edit

netis7

Niszczenie? Haha. Mężczyzn? Hahahahahaha! W Polsce? Niszczenie mężczyzn w Polsce.
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

Haha.
Ha.

Dzastina221

Nie wiem, jak wygląda sytuacja w całym kraju, ale sprawa Ciudad Juarez jest znana już wiele lat na całym świecie. Gwałcenie i mordowanie kobiet to tam straszna plaga, ale nie jest to jedyna "patologia" w tym mieście, że tak się mocno łagodnie wyrażę. Wojna z kartelami narkotykowymi jest tam bardzo zaciekła, miasto ma najwyższy współczynnik morderstw na świecie. Ludzie boją się wyjść po zwykłe codzienne zakupy, bo mogą trafić na porachunki karteli i zostać w biały dzień zastrzeleni. Ludzi uciekają z miasta, ale nie wiem, czy im się udaje.
Najgorsze w tym wszystkim jest podejście władz. Może jacyś decydenci rzeczywiście chcieliby coś z tym zrobić, ale nie ma jak, bo wszyscy albo trzęsą się ze strachu, albo biorą udział w całym procederze.
Jakiś czas temu oglądałam film dokumentalny o nowych policjantach w Juarez, pełnych zapału do walki ze wszelkim złem. Szczerze mówiąc, nie wierzę, żeby im się udało. Ci, którym się chciało, albo zostali skorumpowani (nie wiem, czy dobrze napisałam), albo po prostu zabici.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones